Exkluzivní premiéra akustického koncertu ANNY K. se odvysílá 28. dubna!

15. dubna 2020 14:14
Premiéra akustického koncertu KB Acoustic stage proběhne 28. dubna ve 21:00 na TV Očko, repríza bude o den později 29. dubna v 17:30 na Očko Star.

Anna K.

Oblíbená zpěvačka Anna K., její největší hity, ale i novější písničky z posledního alba Světlo, atypická scéna a unikátní divadelní prostor Jatka 78. To všechno přinese více než hodinový záznam akustického koncertu, který proběhl v lednu v rámci projektu KB Acoustic stage. Nyní ho můžete vidět v exkluzivní premiéře 28. dubna na TV Očko od 21:00.

„Akustické koncerty se staly mojí součástí, moc jsme si je s kapelou oblíbili, proto jsme na nabídku TV Očko kývli s nadšením,”říká Anna K. a dodává: „Vhodný prostor jsme hledali asi půl roku. Jsem moc ráda, že jsme se nakonec rozhodli pro Jatka 78, je to unikátní místo a o to větší má koncert atmosféru.

Anna K.

„Anna K. nabídla večer plný skvělé muziky a potvrdila pověst vynikající zpěvačky. Její koncert se tak stal dokonalým finále úspěšného projektu KB Acoustic stage, jehož jsme byli od samotného počátku partnerem. Podporu tuzemských interpretů a zejména pak zviditelňování zajímavých projektů chápeme jako skvělou příležitost být součástí aktuálního dění na domácí hudebníscéně. I proto budeme v podobných projektech dále pokračovat,“říká David Šmahel, šéf marketingové komunikace Komerční banky.

„Šlo o jeden z nejsilnějších zážitků, které série unplugged koncertů, která běží na Óčku od roku 2013 a které se zúčastnilo v roli interpretů a jejich hostů přes 50 osobností domácí scény, přinesla,“ zhodnotil vystoupení programový ředitel Óčka Alexandr Guha.

Hostem tohoto koncertu byl Mirai Navrátil a s Annou K. si zazpívali dvě písničky. “Na koncertech KB Acoustic stage bývá zvykem, že si interpret vybere nějakého exkluzivního hosta. Okamžitě mě napadl Mirai, je to můj kamarád, před pár lety se mnou vystupoval na mých větších koncertech. I tentokrát jsme si to moc užili, on si vybral jednu moji písničku (Noc na zemi) a já jednu jeho (Anděl),”vypráví zpěvačka.

foto by Jonáš Hájek

Při písničkách Až mě zachráníš, Pyramida boha slunce a Prokřehlá Annu K. doprovodilo Dětské sborové studio Ostrava-Jih. “Na mých akustických turné mě často doprovázely dětské sbory, jejich energie totiž atmosféru koncertu tak nádherně rozzáří! Dětské sborové studio Ostrava-Jih se stali mými přáteli, vystupovali se mnou na letních festivalech na velkých pódiích a pozvala jsem je jako hosty i na tento koncert pro TV Očko, jsou to skvělí parťáci,” uzavírá Anna K.

Zajímavá je i kruhová scéna, kterou vytvořilo osvědčené duo Matyáš Vorda a Tomáš Karban. O režii koncertu se postaral Martin Linhart, dlouholetý kamarád a autor mnoha klipů a videozáznamů Anny K.

Podívejte se na making of video z příprav koncertu

foto by Jonáš Hájek

foto by Jonáš Hájek

foto by Jonáš Hájek

foto by Jonáš Hájek

foto by Jonáš Hájek

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:14 čtvrtek 13. srpna 2020. Anketa je uzavřena.

 • 27
  SUPER
 • 21
  FAIL
 • 21
  LOVE
 • 20
  WTF
 • 19
  OMG
 • 18
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART