Emma Watson brojí proti sexuálnímu obtěžování! Zažila ho i ona sama?

12. ledna 2018 11:02
Emma Watson přiznala, že ji toto téma velmi děsí...

ČTI TAKÉ: „Hermiona“ Emma Watson předvedla nový účes s ofinou! Jak jí to sluší? Hlasuj!

Emma Watson

Nejenže se herečka Emma Watson ukázala na předávání Zlatých Glóbů v novém účesu s ofinou, ale také se rozmluvila na téma sexuální obtěžování žen v Hollywoodu. Emma osobně prý sice žádné obtěžování nezažila, ale přiznává, že tato kauza je opravdu velkým problémem.

„Statické údaje hovoří o tom, že velká většina žen mezi 18 až 24 let zažila na pracovišti sexuální obtěžování,“ říká. „Málo si uvědomujeme, že skoro většina žen, se kterými mluvíme, mají s tímto osobní zkušenosti. Je to opravdu šílené!,“ přiznala herečka.

Právě ona byla jednou z mnoha hvězd, které si na sebe v den předávání cen oblékly solidárně černou barvu, aby tak podpořily tak hnutí Time´s Up, které na sexuální zneužívání upozorňuje a bojuje proti němu.

Emma byla také jednou z osmi žen, které pozvaly na předávání cen aktivistky, které brojí proti zneužívání. Byla mezi nimi například i Marii Larais, výkonná ředitelka společnosti Imkaan, které se zabývá násilím páchaným na ženách a dívkách černé pleti a jiných menšinách.

Po skandálu filmového producenta Harveyho Weinsteina promluvily už stovky žen, aby poukázaly na to, jak moc je rozšířené sexuální zneužívání na pracovištích. Příběhy žen z celého světa najdete pod hastagem #MeToo.

ČTI TAKÉ: Umí si ze sebe udělat srandu! Za koho se převlékla hvězda Upířích deníků Nina Dobrev?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:02 sobota 12. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 19
  SUPER
 • 18
  OMG
 • 17
  LOVE
 • 13
  WTF
 • 12
  LOL
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART