Eloise z Padesáti odstínů:„Mezi Dakotou a Jamiem je neskutečná chemie!“

19. února 2018 13:16
Herečka Eloise Mumford prozradila zajímavosti ze zákulisí natáčení filmu Padesát odstínů svobody!

ČTI TAKÉ:  7 SCÉN, KTERÉ BY SE MĚLY Z PADESÁTI ODSTÍNŮ SVOBODY VYŠKRTNOUT!

Dakota Johnson, Jamie Dornan a Eloise Mumford

Dakota a Eloise

Ve filmu Padesát odstínů už od začátku hraje Eloise Mumford, která ztvárnila Kate, nejlepší kamarádku Anastasie v podání Dakoty Johnson. „Jsem velmi sentimentální člověk, takže jsem poslední díl brala hodně nostalgicky. Vím o tolika lidech, kterým je líto, že už je konec!“, svěřila se Eloise. 

Dakota a Eloise

Nezapomenutelná je pro ní prý hlavně scéna v klubu, hlavně díky tomu, že Eliot v ní požádal Kate o ruku. Všichni šli následně tancovat, ale zajímavostí je, že v tu chvíli na natáčení prý nehrála žádná hudba. 

NOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK O FILMU PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY!

Dělají to tak, že zapnou hudbu, abychom měli rytmus a pak jí vypnou, ale my stále musíme tančit. Měli jsme s Lukem Grimesem, který Eliota hraje, spoustu tanečních scén a ve spoustě z nich jsme museli být hodně blízko u sebe. Bez hudby to bylo popravdě dost zvláštní!“, svěřila se herečka. 

Padesát odstínů svobody

Ve filmu vyrazí parta mimo jiné i do Aspenu, doopravdy to byl ale výlet do Kanady. „Bylo to nádherné. Společně jsme spali v hotelu a chodili po horách. Byl to jeden z těch okamžiků, kdy jsem děkovala za to, že tohle je moje práce,“ dodala Eloise. 

Eloise ale odtajnila i další zajímavou věc. Všimla si, že mezi Dakotou a Jamie Dornanem, kteří ztvárňují hlavní role, je jistá chemie. „Myslím, že se jim společně natáčelo velmi dobře. V jednu chvíli se společně smějí a vzájemně do sebe ryjí. Bylo to opravdu vtipné s nimi točit, na place panovala skvělá a zábavná atmosféra,“ uzavřela své postřehy herečka.

ČTI TAKÉ: TOP 10: NEJSLEDOVANĚJŠÍ NETFLIX SERIÁLY ZA POSLEDNÍCH 5 LET!

Padesát odstínů svobody

Padesát odstínů svobody

Padesát odstínů svobody

ČTI TAKÉ: 7 LIDÍ SE SVĚŘILO SE SVÝMI PŘÍŠERNÝMI ZÁŽITKY Z VALENTÝNA!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:16 úterý 19. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 181
  LOVE
 • 30
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 15
  OMG
 • 14
  WTF
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART