Ed Sheeran zveřejnil částku, kterou si vydělá za den! Protočí se vám panenky!

9. října 2018 12:30
Ed Sheeran (27) se svou kariérou míří ke hvězdám a ještě výš! Anglický zpěvák, který ještě před několika lety žil jako bezdomovec, nyní zveřejnil neskutečnou sumu, kterou si vydělá za den.

Ed Sheeran je miliardář!

Ed Sheeran  (27) se svou kariérou míří ke hvězdám a ještě výš! Anglický zpěvák, který ještě před několika lety žil jako bezdomovec, nyní zveřejnil neskutečnou sumu, kterou si vydělá za den.

Ještě před pár lety Eda Sheerana (27) znal málokdo. Dokonce mezi lety 2008 až 2010 to byl bezdomovec. Tehdy přespával porůznu u přátel přátelích, někdy ale hlavu složil i na podlaze v metru!

JAK SBALIT SVÉHO HUDEBNÍHO IDOLA? VAŠI OBLÍBENÍ ZPĚVÁCI PROZRADILI, CO NA NĚ PLATÍ!

V té době by ho nejspíš ani nenapadlo, že za osm let z něj bude držitel prestižního Řádu britského impéria, čtyřnásobný držitel Grammy a pětinásobný vítěz hudebních cen BRIT Awards. A už vůbec se mu nesnilo, že za den si vydělá víc, než do té doby za celý život.

Už vás nebudeme napínat! Ed Sheeran si za den vydělá přes dva miliony! Za loňský rok si podle deníku Daily Mail přišel na 27 milionů liber, tedy 790 milionů korun. Za den si tak vydělal přes dva miliony českých korun.

To docela jde, že?!

ČTĚTE TAKÉ: TALENT A NADÁNÍ PODLE HOROSKOPU! V ČEM VYNIKÁ VAŠE ZNAMENÍ?

Ed Sheeran

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:30 středa 6. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 94
  OMG
 • 24
  SUPER
 • 24
  WTF
 • 21
  LOVE
 • 18
  LOL
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART