Ed Sheeran přidal v Praze další koncert! Na první je skoro vyprodáno!

28. září 2018 10:46
Vstupenky na koncert Eda Sheerana 7. července v pražských Letňanech šly hned na dračku. Bylo jasné, že všichni se na letiště nevejdou. Organizátoři proto přidali ještě jeden koncert, který bude hned další den.
Ed Sheeran

V pondělí 8. července zahraje Ed Sheeran v pražských Letňanech podruhé. Vstupenky jsou už teď k zakoupení v sítích GoOut, Eventim a TicketPortal Slovensko.

Všechny informace najdete na www.edsheeran.cz.

Ed Sheeran a jeho tým zaujímají nekompromisní postoj vůči komukoliv, kdo využívá neetické webové stránky nabízející sekundární prodej vstupenek. Na pražském vystoupení se v rámci turné budou využívat pouze „e-tickets“, což znamená, že kreditní nebo debetní karta nakupujícího se stanou jeho vstupenkou. Tím se zabrání překupníkům prodávat vstupenky za nadsazené ceny. Fanoušci, kteří se nakonec nebudou moci koncertu zúčastnit, budou mít možnost změnit své jméno na vstupence za administrativní poplatek uhrazený v místě nákupu.

V současné době pravděpodobně není na světě prodávanější umělec než Ed Sheeran. Čerstvý držitel Řádu britského impéria, čtyřnásobný držitel Grammy a pětinásobný vítěz BRIT Awards, jehož živé koncerty patří celosvětově mezi nejžádanější akce.

ČTĚTE TAKÉ: KVÍZ PIRÁTI Z KARIBIKU! PAMATUJETE SI DOBRODRUŽSTVÍ JACKA A SPOL?

Ed Sheeran do Prahy zavítá v rámci evropského turné „Divide“ 2019. Atraktivitu pražského koncertu jistě zvyšuje i fakt, že nejpopulárnější světový umělec vynechá okolní státy jako Polsko nebo Slovensko. Do České republiky se umělec vrací po čtyřech letech po svojí beznadějně vyprodané tuzemské premiéře v Tipsport Areně.

Pořadatelé vyzývají všechny zákazníky, aby používali pouze oficiální předprodeje a připomínají, že společnost Viagogo.com není oficiálním prodejcem vstupenek na tento koncert.

HITPARÁDA DÍVČÍCH LŽÍ! 11 NEPRAVD, KTERÉ NĚKDY ŘEKLA KAŽDÁ HOLKA!

Ed Sheeran v loňském roce vydal svoje třetí studiové album „÷“ (Divide), které získalo ocenění Grammy, a dosud se jej prodalo více než 15,5 milionů kopií. Od té doby dominoval všem světovým hudebním žebříčkům.  

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:46 sobota 26. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 32
  LOVE
 • 18
  LOL
 • 17
  WTF
 • 16
  SUPER
 • 16
  OMG
 • 15
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART