Ed Sheeran bude mít koncert v Praze! Známe všechny podrobnosti!

20. září 2018 11:00
Jedna z největších hvězd současné hudební scény Ed Sheeran zavítá do Prahy! Populární zpěvák vystoupí 7. července 2019 v pražských Letňanech!
Ed Sheeran

Všechny vaše nejbláznivější sny se už v červenci mohou stát skutečností! Světová megahvězda Ed Sheeran (27) se vrací do Prahy! Čerstvý držitel Řádu britského impéria, čtyřnásobný držitel Grammy a pětinásobný vítěz BRIT Awards vystoupí 7. července 2019 v pražských Letňanech.

Ed Sheeran zavítá do Prahy v rámci evropského turné Divide 2019. Do České republiky se umělec vrací po čtyřech letech po svojí beznadějně vyprodané tuzemské premiéře. Atraktivitu pražského koncertu zvýší i fakt, že populární umělec vynechá okolní státy jako Polsko nebo Slovensko.

ČTĚTE TAKÉ: 13 PŘEZPÍVANÝCH PÍSNIČEK, KTERÉ JSOU ÚSPĚŠNĚJŠÍ NEŽ ORIGINÁL!

„Je nám opravdu velkou ctí, že jsme dostali možnost Eda Sheerana do Prahy opět přivézt. Byli jsme u jeho tuzemského začátku v roce 2015, kdy jsme pořádali první pražský koncert. Od té doby s hrdostí sledujeme jeho raketový růst,“ říká Lenka Muráriková z pořádající agentury Charmenko CZ.

Ed Sheeran

Ed Sheeran v loňském roce vydal svoje třetí studiové album „÷“ (Divide), které získalo ocenění Grammy, a dosud se jej prodalo více než 15,5 milionů kopií. Od té doby dominoval všem světovým hudebním žebříčkům. Album „÷“ přineslo světové singly jako Shape of You (třetí nejprodávanější singl všech dob ve Velké Británii a vůbec nejčastěji streamovaná skladba na Spotify), Castle on Hill, Galway Girl, Perfect nebo Happier a patří tak po předchozích albech „+“ (Plus, 2011) a „x“ (Multiply, 2014) k dalším průlomovým deskám světové hudební historie.

HUDEBNÍ KVÍZ! POZNÁTE VŠECHNY PÍSNIČKY PODLE UKÁZKY? ZKUSTE KVÍZ!

Na konci roku 2017 obdržel Ed Sheeran Řád britského impéria za své aktivity v oblasti hudby a charity, toto ocenění se tak řadí k dalším, které během své kariéry získal, včetně 4x Grammy, 4x Ivor Novello, 5x BRIT Awards, 6x Billboard Awards a mnoha dalších.

Vstupenky na pražský koncert budou v prodeji od 27. září v prodejních sítích TicketPortal a GoOut. Koncert pořádá agentura Charmenko CZ.

Ed Sheeran

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:00 pátek 18. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 186
  LOVE
 • 51
  SUPER
 • 28
  LOL
 • 26
  OMG
 • 24
  FAIL
 • 23
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART