Dylan Minnette doufá, že Clay Jensen bude v druhé sérii 13 Reasons Why méně vidět!

2. července 2017 11:50
Pokud sledujete seriál 13 Reasons Why, víte, že Dylan Minnette v adaptaci na novelu Jaye Ashera ztvárňuje postavu jménem Clay Jensen. Dylan je jeho věrným ztělesněním již přes půl roku...

ČTI TAKÉ: EMILIA CLARKE AKA DAENERYS: „CHOVAJÍ SE KE MNĚ JINAK JEN PROTO, ŽE MÁM PRSA!“

Dylan Minnette (Clay Jensen) a Katherine Langford (Hannah Baker), 13 Reasons Why

...nejistý sám sebou, vzteklý, smutný, úzkostlivý, často neschopný efektivně komunikovat – a přesto skutečně milá bytost se srdcem na pravém místě, co se snaží za každou cenu dělat co je správné. To je Clay.

V interview pro RAW se Dylan své reálné přítelkyni Kerris Dorsey svěřil, že až do konce první série ve skutečnosti ani nečetl knižní předlohu, aby svoji postavu ztvárnil skutečně po svém.

 @entertainmentweekly @zoeygrossman

Příspěvek sdílený Dylan Minnette (@dylan_minnette),

„Jsem vděčný, že jsem knihu nečetl předem – tak dlouho jsem byl Clay a potom, když jsem o něm četl... připadal jsem si, jako bych byl součástí knihy a cítil se kvůli tomu zodpovědný. Vůbec by se mi nedařilo se toho dojmu zbavit,“ řekl Dylan.

Zvláštním shledává i to, že ačkoliv na projektu pracoval přes půl roku, téměř všichni diváci jej mohli shlédnout během pár dní: „Je to vážně takové podivné. Všichni jsme na tom strávili přes šest a půl měsíce práce a potom ta skutečnost, že všichni to celé můžou shlédnout za jediný den...

 @entertainmentweekly @zoeygrossman

Příspěvek sdílený Dylan Minnette (@dylan_minnette),

Ale co, lidé se budou moci dívat kdykoliv a vždycky se objeví nějací noví diváci, takže je to dlouhotrvající produkt,“ říká. Pak vysvětlil, že herci seriálu spolu mimo kameru vycházejí opravdu dobře, ale přesto je tu jeden, kterého by v druhé sérii viděl nejraději o něco méně.

„Všichni jsme už jako rodina a máme se rádi. Rád bych toho viděl více od ostatních. Chtěl bych více příběhů ze strany ostatních postav a Clay by mohl trochu ustoupit do pozadí,“ vysvětlil Dylan. Ovšem vzhledem k tomu, že Clay je jednou z hlavních postav spolu s Hannah, se kterou tvoří ústřední dvojici, odsun na vedlejší kolej zřejmě jen tak nehrozí.

via GIPHY

ÓČKO TEA

Kterou z postav seriálu 13 Reasons Why máš nejraději? Hlasuj!
Justin
Justin
1589
Clay
Clay
1318
Alex
Alex
672
Tony
Tony
555
Hannah
Hannah
485
Zach
Zach
274
Jessica
Jessica
215
Sheri
Sheri
188
Courtney
Courtney
162
Ryan
Ryan
141
Marcus
Marcus
122

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:50 pondělí 30. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 211
  LOVE
 • 26
  SUPER
 • 24
  WTF
 • 18
  FAIL
 • 13
  OMG
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART