Dům, ve kterém zabil Voldemort rodiče Harryho Pottera je na prodej!

11. srpna 2017 15:42
Doufáme, že ve skutečnosti tu žádná vražda neproběhla, ale o tom současní majitelé mlčí a doufají, že se jim podaří prodat dům některému z fanoušků Harryho Pottera!

ČTI TAKÉ: SERIÁL 13 REASONS WHY SE VRACÍ! 8 NOVINEK, KTERÉ ZATÍM VÍME O DRUHÉ SÉRII!

The Vere House / Voldemort

Pokud se ti někde válí zbytečné miliony a jsi největší fanouškem Harryho Pottera, můžeš si pořídit dům rodiny Vereiových - The Vere House, který nabízejí jeho majitelé za neskutečných 1,3 milionu dolarů. Vzhledem k přemrštěné částce jsou nejspíš v ceně i duchové Lily a Jamese, kteří tu asi taky bydlí.

The Vere House

V knihách o Harrym Potterovi je dům v malé vesničce Godric’s Hollow, kde bydlí několik kouzelnických rodin. V reálu je tento dům se šesti ložnicemi v Lavenhamu, vesnici v Suffolku (Anglie).

The Vere House

V reálu také není dům naštěstí v tak hrozném stavu jako ve filmu po Voldemortově útoku. Herci dům popravdě ani nikdy nenavštívili, scény se natáčely na greenscreen - speciální zelené pozadí využívané ve filmu - a postavy byly zasazeny do prostředí domu později.

The Vere House

Rodina Vereiových vlastnila dům od 14. do 17. století a patřila k jedné z nejbohatších rodin v Anglii. Jsme zvědaví, za jak dlouho se baráček prodá!

The Vere House

The Vere House

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:42 sobota 9. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 110
  OMG
 • 33
  LOVE
 • 25
  LOL
 • 25
  WTF
 • 18
  SUPER
 • 15
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART