DUA LIPA má č.1 v Anglii! Hlasuj, jak tě baví song New Rules! Hit nebo shit?

24. srpna 2017 14:00
Zpěvačka DUA LIPA má nejžádanější písničku v Anglii. Britskému singlovému žebříčku dominuje její skladba New Rules.

ČTI TAKÉ: BOJÍ SE DALŠÍCH ÚTOKŮ? PROČ ARIANA GRANDE ZRUŠILA KONCERT VE VIETNAMU?

Dua Lipa

Dua Lipa v souboji o číslo 1 porazila Pink i Calvina Harrise a stala se první sólovou interpretkou od vítězství Adele v roce 2015, které se podařilo hitparádu singlů ovládnout.

K britskému prvnímu místu navíc přidala prvenství v Irsku. Na její úspěch obratem zareagovali kurátoři playlistů na Spotify, zpěvačka se ihned objevila na titulce nejsledovanějšího Today’s Top Hits s více než šestnácti miliony odběratelů.

New Rule na YouTube:

V přehledu nejstreamovanějších písní na Spotify je New Rules momentálně šesté na světě. Videoklip na YouTube překonal hranici 120 milionů zhlédnutí. V Čechách zpěvačce patří patnácté místo v žebříčku nejžádanějších singlů.

Harry Styles / Dua Lipa

Připomeňme, že Dua Lipa se narodila v roce 1995 v Londýně kosovským uprchlíkům, kteří na počátku devadesátých let opustili válkou zmítanou Prištinu. Ve čtrnácti letech začala nahrávat na YouTube vlastní verze písní od Pink nebo Nelly Furtado, což ji později vyneslo nahrávací kontrakt.

Dua Lipa

Kromě zpívání se věnuje také modelingu. Loni uspěla se singlem Be The One, dostala se mezi tři nominované na cenu britských kritiků a s debutovým albem ji vypomohla řada interpretů zvučných jmen včetně zpěváka Chrise Martina z Coldplay.

Sean Paul a Dua Lipa

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:00 pátek 22. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 34
  LOVE
 • 17
  SUPER
 • 10
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 8
  LOL
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART