Noční můra? Ne, drsná realita! Devatenáctiletý kluk z Colorada se probudil s hlavou v medvědí tlamě!

17. července 2017 14:44
Devatenáctiletý brigádník na táboře v Coloradu se jednoho nedělního rána probudil se zjištěním, že jej medvěd jemně kouše a škrábe do hlavy a snaží se ho odtáhnout pryč!

ČTI TAKÉ: VLOGGERKA SDÍLELA VIDEO Z OPERACE VLASTNÍHO MOZKU PŘI PLNÉM VĚDOMÍ! HRŮZA, NEBO SUPER NÁPAD?

Kluk se probudil s hlavou v tlamě medvěda

Asi ve čtyři ráno jej probudil „křupavý zvuk“ poté, co strávil noc venku v parku Glacier View Ranch. Medvěda, který se ho pokoušel vytáhnout ze spacáku, se mu podařilo zasáhnout úderem a ostatní brigádníci, kteří spali poblíž, ho následně zahnali křikem.

Ačkoliv se zvířeti podařilo táhnout ho několik metrů a zmíněný křupavý zvuk byl zřejmě způsoben škrábáním jeho zubů o chlapcovu lebku, oběť jeho útoku naštěstí vyvázla bez vážnějších zranění.

via GIPHY

Černí medvědi obvykle nejsou agresivní, ale v Americe během posledních týdnů zaútočili na několik lidí. Často to bylo v situaci, kdy je kolemjdoucí nevědomky překvapili poblíž mláďat, která medvědi vždy instinktivně brání, nebo jsou zvířata přilákána jídlem ve stanech.

via GIPHY

V případě útoku v Coloradu však strážci parku nenašli žádné jídlo, které by medvěda mohlo přilákat, takže se jeho neobvyklé agresivitě snaží čelit nalíčením pastí a plánují tohoto medvěda stopovat pomocí psů, načež bude chudák pravděpodobně utracen.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:44 úterý 14. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 24
  OMG
 • 14
  FAIL
 • 13
  SUPER
 • 11
  LOL
 • 11
  WTF
 • 8
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART