Do kin jde komedie Nikdy neříkej nikdy s Terezou Kostkovou a Tomášem Maštalírem!

3. srpna 2023 0:06
Tereza Kostková, Tomáš Maštalír nebo Lenka Krobotová ve filmu, který je důkazem toho, že všechno špatné může být i pro něco dobré. Komedie Nikdy neříkej nikdy jde dnes do kin!
Nikdy neříkej nikdy

Naďa a Petr se se svými partnery právě rozvádí. Petrova manželka je lékařkou na misích v Africe a jejich vztah trpí častým odloučením, z Nadina muže se vyklubal záletník, který se občas zamiluje do někoho mladšího. Naďa a Petr do sebe před soudem nejprve lehce vrazí autem a díky tomu a díky pár náhodám na sebe začnou narážet i dále v životě. Zdá se, že jejich sympatie se začínají prohlubovat.

Nikdy neříkej nikdy

Do jejich vztahu však vstupují nejen jejich děti (2+2), ale o slovo se přihlásí i oba exmanželé. Začíná tak bláznivá jízda dvou neúplných rodin, která bude výzvou nejen pro naše hlavní hrdiny, ale i pro jejich blízké... protože všechno se může stát. „Rozvedenej chlap začne chodit na jógu plnou ženských, není ti to podezřelý?,“ krotí ale Nadinu představu romantiky s Petrem její kamarádka v podání Pavly Tomicové.

Nikdy neříkej nikdy

Ústřední píseň k filmu složil známý hudebník Paľo Habera, jmenuje se Všechno se může stát, zazní v závěrečných titulcích a pro Haberu je to nová skladba po několika letech.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:06 pátek 1. prosince 2023. Anketa je uzavřena.

 • 8
  SUPER
 • 8
  LOL
 • 8
  WTF
 • 8
  FAIL
 • 8
  OMG
 • 7
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART