Do českých kin se blíží premiéra záznamu koncertu PET SHOP BOYS!

21. ledna 2024 20:48
Britské elektronické duo Pet Shop Boys přiváží do kin po celém světě koncert ze svého posledního turné Dreamworld! Jejich koncertní film, během kterého zazněly největší hity jejich kariéry zavítá i do Česka!

Pet Shop Boys, to je nejúspěšnější britské hudební duo historie s více než 50 miliony prodaných alb na kontě, trojnásobní držitelé Brit Awards a šestinásobní nominanti na Cenu Grammy. Především má ale tahle synthpopová formace na svém kontě obrovské množství hitů, které utvářely popovou krajinu od poloviny osmdesátých let až do současnosti.

Koncertní záznam zachycuje vystoupení synthpopových legend, Neila Tennanta a Chrise Lowea, před vyprodanou kodaňskou Royal Arenou s působivou pódiovou show, kompletní doprovodnou kapelou a fascinujícími vizuálními kulisami. Režisérem snímku je David Barnard, který ho natočil velkolepě na 14 kamer.

PET SHOP BOYS DREAMWORLD: THE HITS LIVE

Záznam obsahuje ty nejslavnější hity Pet Shop Boys, jakými jsou: West End Girls, Suburbia, Opportunities (Let’s Make Lots of Money), Left to My Own Devices, Rent, Domino Dancing, Love Comes Quickly, Always on My Mind, What Have I Done to Deserve This a It’s a Sin.

Cestu do snového světa budete moci podniknout ve dvou termínech, 31. ledna a 4. února 2024. Do kin distribuuje společnost Aerofilms.

Více info o filmu najdete zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:48 pondělí 20. května 2024. Anketa je uzavřena.

 • 20
  SUPER
 • 20
  WTF
 • 20
  FAIL
 • 18
  LOL
 • 18
  LOVE
 • 16
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART