Dívka trpí vzácnou chorobou, při které ztrácí vlasy. Místo truchlení si nechává malovat květiny na hlavu!

14. listopadu 2017 10:49
Studentka střední školy trpí vážnou chorobou, depky ale nemá.

ČTI TAKÉ: Cole Sprouse a Sabrina Carpenter slaví a fotí se pro Converse!

Studentka trpí vzácnou chorobou

Mít pozitivní postoj a podporu vašich milovaných je velmi důležité, když se setkáte s něčím hodně nepříjemným. Studentka střední školy Madisyn Babcock žije s vzácnou nemocí zvanou alopecie. Onemocnění, které způsobuje ztrátu vlasů.

Madisyn se svou matkou ale přišly na geniální myšlenku, která výrazně podpořila dívčino sebevědomí. Dívka totiž požádala svou matku, aby jí na téměř holou lebku namalovala květiny.

„Moje matka byla vždycky skvělým umělcem. Je to člověk, který mě vždycky podporoval a navíc miluje květiny. Věděla jsem, že ona je jediným člověkem, který je může namalovat,“ vysvětluje mladá žena.Následně se Madisyn už po několikáté postavila před fotoaparát místního fotografa Chelsea Taylora.

„Madisyn má od prvního dne své nemoci pozitivní postoj a využila to, jak ukázat ostatním dívkám, jak se mají mít rády, i když si nevěří,“ říká fotograf.„Madisyna máma strávila několik hodin, než květiny namalovala. Bylo to nádherné a podtrhlo to Madisynina ducha,“ dodal.

„Vybrala jsem květiny, protože se mi k ní jako k osobě nejvíce hodí. Mám pocit, že ona je tou nejvíc rozkvetlou osobou, kterou znám,“ dodala její matka. Je skvělé vidět, že i člověk, který bojuje s tak závažnou nemocí se umí radovat ze života.

ČTI TAKÉ: Victoria´s Secret má letos rekordní počet čínských modelek! Mrkni na ně!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:49 středa 14. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 48
  SUPER
 • 26
  LOVE
 • 16
  WTF
 • 16
  FAIL
 • 13
  OMG
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART