Raperky Nicki Minaj a Cardi B se popraly na módní přehlídce! Kdo přišel o vlasy?

10. září 2018 13:01
Nicki Minaj a Cardi B si vyhlásily válku. Na jedné z přehlídek Fashion Weeku se popraly.

Nicki a Cardi B se popraly

Fashion Week v New Yorku zažil v pátek večer pořádný skandál. Na jedné z módních přehlídek se potkaly raperky Nicki Minaj a Cardi B, které se příliš v lásce nemají. Holky se po slovní přestřelce dokonce popraly. 

Konflikt začal tím, že Cardi B přišla za Nicki a začala na ní ječet, že o ní šíří lži. To si Nicki samozřejmě nenechala líbit a oplatila jí to pár fackami a ranou pěstí. Cardi tak odcházela z přehlídky s boulí na čele a pár vytrhanými vlasy.

 „Bylo to zlé. Musela je odtrhnout ochranka, ale Cardi se po ní pořád sápala. Dokonce si sundala botu a hodila jí po Nicki, ale tu ubránila ochranka. Zůstal po nich chomáč vlasů, které vzala jedna z asistentek Cardi,“ svěřili se očití svědkové deníku New York Post. 

Cardi následně vysvětlila svůj důvod, proč kolegyni napadla. „Nechala jsem na sebe házet špínu. Nechala jsem tě na mě prskat a urážet mě. Ale když jsi začala urážet mé dítě a hodnotit mě jako matku, to je konečná,“ napsala Cardi na svůj Instagram. Cardi v červenci porodila dceru a zřejmě hodně špatně snáší fakt, že se někdo do její dcery naváží.

ČTĚTE TAKÉ:  7 SLAVNÝCH HVĚZD, KTERÉ SI V DĚTSTVÍ PROŠLY PEKLEM! KDO SE NARODIL VE VĚZENÍ?

Na Met Gala v květnu byly holky ještě v pohodě

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:01 úterý 8. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 82
  LOL
 • 31
  OMG
 • 16
  WTF
 • 12
  LOVE
 • 11
  SUPER
 • 7
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART