Demi Lovato promluvila o svém otci i duševní poruše!

18. března 2018 8:34
Demi Lovato na nedávném koncertě otevřeně promluvila o otci i duševní poruše.

ČTI TAKÉ: Demi Lovato kritizovala střelbu na střední škole a držení zbraní v USA

Demi Lovato

Je to neskutečné, ale je tomu už šest let, co je Demi Lovato „čistá“, nepije alkohol a nebere prášky, ani jiné drogy. Toto výročí zpěvačka a herečka oslavila na koncertě v New Yorku v rámci jejího světového turné Tell Me You Love Me. „Překonala jsi zkoušky, tmavé mraky a našla jsi slunce, které pro tebe teď svítí navždy,“ pochválil Demi DJ Khaled.

Každý večer pódium rozsvítíš a reprezentuješ své fanoušky. Je to úžasné,“ dodal. „Dáváš naději, sílu a hrdost. Každý může být sám sebou. Jsi za každých okolností sama sebou a to je na tomto světě velmi vzácné. Jsem na tebe hrdá a je mi ctí, že tě znám,“ poklonila se zpěvačce Kehlani.

KVÍZ: Jak dobře znáš Demi Lovato? Vyzkoušej našich 20 otázek!

I Demi pronesla úžasnou řeč směrem ke všem svým fanouškům. „Před šesti lety v tento den jsem pila vodku z láhve od Sprite a házela jsem věci do auta. Pamatuji si to. Řekla jsem si, že nechci být stejná jako můj táta. Řekla jsem si, že něco musím změnit a musím být střízlivá. Udělala jsem to, co jsem vždycky chtěla,“ svěřila se Demi.

Demi Lovato a její máma Dianna de la Garza

Ta musela obětovat své kariéře jistě hodně, ale podle jejích slov to stálo za to. „Udělala jsem ve svém životě mnoho změn a důvodem, proč o svém příběhu mluvím veřejně je ten, že chci pomáhat lidem, kteří potřebují stejně jako já kdysi pomoc,“ pokračovala. 

Demi LOvato

Duševní zdraví je něco, o čem všichni musíme mluvit. Je v pořádku, když máte duševní poruchu a je v pořádku mít problém se závislostmi. Mám bipolární poruchu a děkuji vám, že jste mi v průběhu let poskytli oporu a odpustili jste mi mé chyby. Děkuji, že jste součástí mé záchrany. Miluji vás,“ ukončila zpěvačka dojemnou řeč. Co k tomu víc říct? Držíme palce Demi, ať jsi pořád tak skvělá!

ČTI TAKÉ: Otec Demi Lovato ublížil její mámě tak brutálně, že přišla o prst!

Demi Lovato

Lili Reinhart / Demi Lovato

Selena Gomez a Demi Lovato

Demi Lovato a Nick Jonas

Demi Lovato

ČTI TAKÉ: Trendy: Duhová ofina může být novým fenoménem!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:34 pondělí 16. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 30
  LOVE
 • 13
  OMG
 • 10
  SUPER
 • 10
  LOL
 • 9
  WTF
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART