Dojemné! Demi Lovato poprvé promluvila o svém předávkování drogami!

6. srpna 2018 16:45
Fanouškům spadl kámen ze srdce! Po dvou týdnech, co se Demi Lovato (25) předávkovala drogami, konečně přichází dobré zprávy. Zpěvačku propustili z nemocnice! Ke svému problému se také poprvé vyjádřila do médií.

Demi Lovato pustili z nemocnice domů

Je to tady! Demi Lovato lékaři konečně pustili z nemocnice domů. Zpěvačka se v úterý 24. července předávkovala drogami a v bezvědomí byla převezena do nemocnice v Los Angels. Následující dva týdny byl její stav velmi vážný. Přestože už nebyla v ohrožení života, objevilo se u ní několik zdravotních komplikací.

To nejhorší je ale snad už zažehnáno! Zpěvačka míří z nemocnice do domácí péče. Poprvé se ke své situaci také vyjádřila do médií. „Vždycky jsem byla ke svým fanouškům upřímná a otevřená ohledně svého boje se závislostí a teď tomu nebude jinak,“ řekla Demi Lovato a pokračovala:

KVÍZ: HUDEBNÍ KVÍZ! POZNÁŠ VŠECHNY PÍSNIČKY PODLE UKÁZKY?

„Jedna věc, kterou jsem se o této nemoci naučila, je, že to není nic, co by jen tak zmizelo nebo vyprchalo časem. Závislost musíte překonávat neustále a dlouhodobě a já s tím stále nejsem hotová.“ Řekla zpěvačka, která děkuje Bohu za to, že ji nechal naživu a svým fanouškům za jejich modlitby a neutuchající podporu.

V následujícím období se bude Demi soustředit na léčbu. Podle svých slov je nanejvýš odhodlaná se svým problémem bojovat. My jí držíme všechny palce!

ČTI TAKÉ: HVĚZDY, KTERÉ ZAČÍNALY KARIÉRU JAKO DĚTI. MILEY, SELENA, DEMI, JUSTIN!

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:45 úterý 4. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 95
  LOVE
 • 21
  SUPER
 • 20
  OMG
 • 16
  LOL
 • 16
  WTF
 • 16
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART