Demi Lovato: „Nejraději bych skončila s kariérou! Kvůli fanouškům to ale neudělám...“

30. ledna 2018 11:41
Demi Lovato vždy patřila k těm zpěvačkám, které se nebojí mluvit o nepříjemných věcech.

ČTI TAKÉ:   VÍTĚZOVÉ GRAMMY AWARDS 2018! NEJVÍCE ZABODOVAL BRUNO MARS!

Demi Lovato

O zpěvačce Demi Lovato je známé, že je ke svým fanouškům hodně otevřená. Nevyhýbá se diskuzím ohledně jejího soukromí a problémů, kterými se posledními roky zabývala. Teď se naopak snaží vysílat do světa pozitivní energii a neustále připomíná to, že je spokojená.

Demi chystá i turné, které má podpořit novou desku. V novém rozhovoru promluvila o tom, jak vzpomíná na dobu, kdy měla jednu hitovku a teď by měla zpívat všechny své písničky. Dodala ale, že existuje píseň, kterou zřejmě na turné zpívat moc často nebude. 

KVÍZ: JSI OPRAVDOVÝ FANOUŠEK SERIÁLU GILMOROVA DĚVČATA? DEJ SI 20 OTÁZEK!

„Jedná se o píseň Heart Attack. Nechci jí zpívat, ale protože vím, že jí fanoušci milují, tak jí dám. Ale jsem připravená jí do playlistu nezařadit,“ svěřila se. „Až budu vědět, že nemám světu co dát, přestanu zpívat. Nechci, protože vím, že spoustu lidí mě má hodně lidí rádo, takže ještě chvíli vydržím. Ale jsem už tak trochu připravená odejít,“ svěřila se zpěvačka. 

Big news coming soon.......

Příspěvek sdílený Demi Lovato (@ddlovato),

Demi se svěřila i s tím, že jedna z jejích písniček je pro ni velmi osobní. Jedná se o singl Skyscraper. „Moje největší přání je, abych mohla touto písničkou ostatní neustále inspirovat a abych ji mohla neustále hrát a zpívat.“ 

Můžeme rozhodně říct, že osud Demi slouží jako inspirace pro tisíce lidí, protože i oni řeší stejné problémy jako bývalá Disney herečka a nebojí se díky ní o nich mluvit. I proto máme Demi tak moc rádi!

ČTI TAKÉ:  SEXY HEREC JACE NORMAN BOJOVAL S DYSLEXIÍ! JAK SE SNAŽÍ POMÁHAT FANOUŠKŮM?

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:41 středa 30. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 46
  LOVE
 • 16
  WTF
 • 15
  LOL
 • 14
  OMG
 • 13
  SUPER
 • 13
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART