Definitivní konec One Direction? Kapela udělala zásadní krok!

6. září 2018 15:43
Skupina One Direction zrušila svůj eshop. Znamená to definitivní konec?
CO všechno víš o One Direction?

Vypadá to, že se blíží definitivní konec britského boybandu One Direction. Kapela zrušila svůj eshop, který fungoval i dva roky po dočasné pauze, kterou kluci oznámili. Přestože Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne i Louis Tomlinson svorně v roce 2016 tvrdili, že pauza kapely je jen dočasná, vypadá to, že už obnova One Direction nehrozí.

One Direction

Sorry, this store is no longer available,“ přečte si každý fanoušek, který si chce z internetového obchodu něco koupit. Fanoušci se domnívají, že je to jasné znamení, že kluci se ke kapele už nevrátí.

Ostatně, všichni mají dobře rozjeté sólové kariéry a vracet se do zajetých kolejí už zřejmě nechtějí. Fanoušci pláčou, protože doufali, že se jejich oblíbenci přeci jen jednou vrátí. Zrušení eshopu ale nemusí znamenat definitivní konec.

Kvíz One Direction: Ukažte, co o kapele víte!

Producent Simon Cowell, který skupinu založil, nedávno prohlásil, že projekt byl tak úspěšný, že je nesmysl, aby se jednou nemohl vrátit. „Jejich vliv je příliš velký na to, aby se nevrátili. Navíc mají dost písní. Teď ale všichni dělají svoje věci a jsou v tom dobří,“ přiznal Cowell. O návratu mluví i někteří členové.

Jedinou možností návratu je asi společný koncert, kde bychom si všichni konkurovali, ale vlastně bychom byli pořád jedna skupina. Umím si to představit a myslím, že by to byla ta nejzábavnější akce vůbec,“ přiznal například Liam Payne. I to je ale náznak toho, že by se One Direction jednou mohli vrátit opět na scénu. Fanoušků mají stále ještě dost.

ČTĚTE TAKÉ: Sexy mužské hvězdy v plavkách! Je lepší Zac, Justin nebo Jamie? Hlasujte!

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:43 pátek 4. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 178
  FAIL
 • 31
  LOVE
 • 27
  SUPER
 • 21
  OMG
 • 20
  LOL
 • 18
  WTF
Foto

K62l65á73r97a M87o79j76ž20í81š82k84o32v72á

Třeba dělají nový eshop, a Louis mluvil o comebacku v rozhovoru pro jeden članek a řekl něco tím smyslem že je to nadějné... Niall je připravený, Louis taky a Liam taky ale Harry se zatím nevyjádřil...

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART