Deaf Heart mají nový singl a čeká je koncert s Annabelle!

15. března 2023 13:39
Deaf Heart doposud tvořili v kruhu kapely. Tentokrát singl vznikl v rámci Songwriting campu CZ. Adelaide složil frontman Thomas společně s finským producentem Lassem Piirainenem a slovenským umělcem FVLCRVM. Naživo ji můžete slyšet už 24. března v Paláci Akropoli, kde vystoupí spolu s Annabelle.

Deaf Heart singlu dodali svůj rockový rukopis a následně ho natočili s živými nástroji v nahrávacím studiu Faust pod dohledem Rohina Browna. O finální mix a master se pak postaral Lukáš Chromek, s nímž kapela dlouhodobě spolupracuje. Adelaide je další „rockovkou“ s melodickým vibem, kterou se Deaf Heart snaží zarýt posluchači pod kůži.

Deaf Heart

„Skladba je vlastně vzpomínka na město Adelaide, kde jsem kdysi strávil asi měsíc. Vše se tam prostě divně zamotalo v okamžiku, kdy jsem si dal nějakou houbu a utopil jsem jedný divadelní herečce skútr v řece, ta mě pak málem podřízla. Poznal jsem, že nastal čas vypadnout. A o tomhle je i novej song - dostat se pryč z chaosu,“ vysvětluje Thomas.

Za videoklipem stojí opět režisér Richard Stiebler. „Natáčeli jsme v Praze a stejně jako u předchozího videoklipu k Be Gone, jsme vychytali pekelnou zimu. Klip je takovou mozaikou z noční Prahy a jejích temných zákoutích,“ komentuje kytarista Michael Vácha.

Deaf Heart také spojí síly s talentovanou zpěvačkou Annabelle a vystoupí společně 24. března v Paláci Akropolis v rámci série koncertů Pulz. Vstupenky jsou již v prodeji.

Deaf Heart a Annabelle koncert

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:39 čtvrtek 13. července 2023. Anketa je uzavřena.

 • 0
  SUPER
 • 0
  LOL
 • 0
  WTF
 • 0
  FAIL
 • 0
  OMG
 • 0
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART