Dcera slavného dobrodruha jde v jeho stopách! Hadů a pavouků se nebojí!

23. dubna 2018 16:20
Bondi je dcerou slavného dobrodruha, který tragicky zahynul. Ona i celá její rodina ale dbají na to, aby byla zachována jeho památka.

ČTI TAKÉ:  10 FOTEK, KTERÉ DOKAZUJÍ, JAK MOC ZVÍŘATA NESNÁŠÍ VETERINÁŘE!

Bondi Irwin

Když se řekne jméno Bindi Irwin, mnozí asi tuší, že se jedná o dceru dobrodruha Steve Irwin, který tragicky zemřel, když natáčel záběry právě pro dokument pro svou dceru. Stejně jako ona i její bratr Robert, se mladá dívka objevovala v otcových dokumentech a odmala měla blízko k přírodě a ke zvířatům

Už v půl roce se objevila před kamerou v dokumentu The Crocodile Hunter, kde seděla vedle krokodýla. Bindi se ale nezaměřila jen na studování přírody, objevila se i v taneční soutěži Dancing With the Stars, zkusila si zpěv i herectví a objevovovala se v mnoha televizních pořadech. 

Celý svět sledoval, jak se z batolete proměnila v mladou dámu, která pracuje v Zoo v Austrálii, kterou zařídila její rodina v roce 1970. „Strávila jsem celý život, což je šílené, ale přeje si to mnoho dětí. Trvalo mi to asi do tří let, že chodíme do Zoo tak často, protože tu žijeme,“ svěřila se dívka. 

KVÍZ: POZNEJ FILMY A SERIÁLY PODLE OBRÁZKU! ODKUD POCHÁZÍ 30 FOTEK?

Společně s matkou a bratrem se stará o odkaz svého otce, aby na něj nikdo nezapomněl. „Chceme vědět, že zůstane jeho památka zachována. Byl to největším ochranářem světa a nikdy nechceme, aby se na to zapomnělo,“ dodala. Myslíme si, že na jeho odkaz a práci rozhodně nikdo nezapomene.

ČTI TAKÉ:  MÝVAL SE PŘEDÁVKOVAL MARIHUANOU. POBAVIL DOKTORY A VYSTRAŠIL MAJITELKU!

ČTI TAKÉ:  15 TETOVÁNÍ PRO NEJLEPŠÍ PŘÁTELÉ! KTERÉ SI NECHÁŠ UDĚLAT?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:20 úterý 21. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 31
  LOVE
 • 15
  SUPER
 • 11
  LOL
 • 8
  WTF
 • 7
  FAIL
 • 7
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART