Další očekávaná marvelovka je tu! Do kin jde Thor: Ragnarok!

26. října 2017 7:04
Právě dnes má v českých kinech premiéru už třetí pokračování příběhu boha hroma Thora. Jmenuje se Thor: Ragnarok a je to podívaná plná akce a humoru, která je v mnohém odlišná od předchozích částí série.

ČTI TAKÉ: SOUTĚŽ: VYHRAJ BALÍČEK K NOVÉMU FILMU THOR: RAGNAROK!

Thor: Ragnarok

„Moc rádi diváky překvapujeme tím, jak moc se může styl nějaké série změnit,“ říká producent Kevin Feige.

„Jednou z věcí, které mě na tomto projektu zaujaly, bylo to, že společnost Marvel chtěla změnit směr, kterým se série Thor ubírala,“ říká režisér Taika Waititi. „Měl se ocitnout ve vesmíru a na Zemi strávit jen nezbytné minimum času. Zčásti tu také šlo o to, že měl Thor být zábavný. Současně jsem se snažil o to, abych zaběhlé prvky této série odsunul do pozadí a přistupoval k filmu Thor: Ragnarok jako k osobitému dílu, ke zcela samostatnému filmu. Samozřejmě má ale své místo v rámci filmového světa společnosti Marvel a v rámci struktury jejich dalších superhrdinských filmů.“

Film funguje samostatně, takže není třeba znát první dvě části. Pokud jste je ovšem neviděli, můžete je vyhrát v balíčku k filmu Thor. Soutěž najdete zde.

Fotogalerie

V hlavní roli se opět blískne Chris Hemsworth. Jako Thor se tentokrát ocitne na opačném konci vesmíru a to bez svého mocného kladiva. Jeho světu ovšem hrozí apokalypsa, která se v severské mytologii nazývá Ragnarok. Rozpoutala ho nemilosrdná Hela a Thor se musí co nejdřív vrátit do Asgardu, aby Ragnaroku zabránil. Ještě předtím se ale ocitá ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci a členovi týmu Avengers – neuvěřitelnému Hulkovi v gladiátorském klání.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:04 pátek 23. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 15
  WTF
 • 14
  SUPER
 • 14
  LOVE
 • 12
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART