Další hvězdný rozchod! Cheryl Cole přiznala rozchod s Liamem Paynem!

2. července 2018 11:51
Smutné oznámení na začátku nového týdne. Cheryl Cole a Liam Payne se rozešli.

ČTI TAKÉ:  CO SI MYSLÍ LIAM PAYNE O SHAWNU MENDESOVI? TO TĚ PŘEKVAPÍ!

Cheryl Cole a Liam Payne

Tenhle rok zřejmě lásce nepřeje. Cheryl Cole oznámila, že dva a půl roku trvající vztah s Liamem Paynem je konce. Zpěvačka má s ex členem One Direction syna Beara potvrdila na Twitteru rozchod v neděli večer. 

KVÍZ O CELEBRITÁCH! JAK MOC SE VYZNÁŠ VE SVĚTĚ HVĚZD? OTESTUJ SE!

Je nám smutno z toho, že oznamujeme, že se rozcházíme. Bylo to pro nás velmi těžké rozhodnutí. Stále sdílíme společnou lásku k naší rodině. Náš syn Bear je náš svět a my vás žádáme, abyste respektovali jeho soukromí, když procházíme tímto obdobím,“ napsala zpěvačka. 

Podle deníku The Sun se pěvecký pár na společném rozchodu domluvil už před dvěma týdny. O jejich rozchodu se spekulovala už více než měsíc. 

Cheryl a Liam opravdu tvrdě pracovali na svém vztahu. Měli problémy od začátku letošního roku, ale byli ochotni s nimi bojovat. Oba dvou jsou ale v jiných stádiích života a po velkém a pečlivé rozmyšlení dospěli k rozhodnutí, že je pro oba dva nejlepší, když půjdou každý svou cestou. Stále se mají rádi a starají se o sebe. Mají společný vztah, protože spolu mají dítě,“ zní ze zdroje z okolí páru.

Oznámení přišlo jen pár hodin poté, co Cheryl oslavila své 35 narozeniny. Na večírku Liam nebyl, přestože přicestoval do Velké Británie dříve než měl původně v plánu. Dvojici se syn Bear narodil v březnu 2017, ale poslední čtyři měsíce nebyli společně vůbec viděni. Naposledy vyrazili na předávání Brit Awards

Liam a Cheryl

Zdroj z okolí páru dodal, že se společně snažili najít společný čas, což ani pro jednoho není ideální, protože oba dva se starají o svou kariéru a vychovávají syna. Někteří tvrdili, že jejich vztah je napjatý už delší dobu, protože hvězda One Direction cestovala po světě a byla neustále pryč, zatímco Cheryl se starala jen o syna. 

Je škoda, že se tento krásný pár, kterému nikdo nevěřil, rozešel. Snad jejich rozchod proběhl v klidu a nebude trpět hlavně Bear.

ČTI TAKÉ:  ZAYN MALIK OPĚT ZMĚNIL BARVU VLASŮ! CO NA NÍ ŘÍKÁŠ? HLASUJ!

Liam Payne

Liam Payne a Cheryl Cole

Liam Payne a Cheryl Cole

Liam a Niall se potkali na party

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:51 úterý 30. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 58
  OMG
 • 34
  FAIL
 • 15
  LOVE
 • 14
  SUPER
 • 13
  WTF
 • 11
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART