Další bláznivá challenge a nový hit internetu! Tancuj jako mimozemšťan!

24. dubna 2018 13:49
Challenges, neboli výzvy vládnou světu a tahle taneční nás hodně baví.

ČTI TAKÉ: NOVÝ YOUTUBE FENOMÉN! DOKÁŽEŠ SE NAMALOVAT POMOCÍ JÍDLA?

Nová bláznivá challenge

V dnešní době Internetu se člověk může proslavit přes noc. Asi všichni známe Ice Bucket Challange, ale v posledních týdnech se pozornost směřuje ke krátkému tanečnímu videu. 

Jmenuje se Alien Dance Challange a virální se stala díky aplikaci Musical.ly  a nyní se dostala i na Instagram i na Youtube. Účastníci nové výzvy tancují podle mimozemšťana a někteří dokonce jdou tak daleko, že se za něj i převlékají. 

Musíme uznat, že „tanečníci“ jsou opravdu skvěle připravení a jejich videa jsou super vtipná. Co ty, zkusíš tuhle vtipnou challenge, která se trendy stala během pár týdnů? Natoč se a pošli nám video, kde aliena napodobuješ. Určitě se u jeho tvorby pobavíš. 

ČTI TAKÉ: MARCUS & MARTINUS DRAW MY LIFE. ZVLÁDNEŠ NAKRESLIT ŽIVOT DVOJČAT?

Dame tu cosita! AH,ah!年 @artnoux @dametucosita_dance _______________________________________________________ #dametucosita #dametucositachallenge #tchococitachallenge #tchococita #artnoux #afrobeat #afrobeats #reggaetonlento #reggaetonlentoremix #dances #dancando #dancegirl #dançarina #explorepage #1million #viral #chopdaily #danceislife #tatumtum #litdances #populardancetrends #dancevideos #wakanda #nwe #dancerecital #letsgoviral #newchallenge #africandance #afrocaribbean #reversechallange #trendingdances #gdc #litdances #worldAfroMusic #afrodeep #afrobeatsofficial #mansnothotchallenge #afrocaribbean #loveafrica #netherlands #amsterdam #rotterdam #soca #aruba _______________________________________________________ @badgalriri @gilmhercroes @musical.ly @afrobea @afromovements @chopdaily @welove2laugh @welove2dancetv @populardancetrends @officialdances @afrouktv @worldafrodance @leananddabb @diiggys @music.africax5.tv @dancez @lifeindancing @schokomilodancehub @afro.sounds @nweworldwide @africanmuzikmag @afroroxent @vonnekebonneke @socatodeworld @followsoca @west.indimade @livelovesoca @islandmix_com @teamsoca @wbt_empire @thecaribbeansbaddest @wimatch @nyc_soca_junkie @101steps @funxfm

Příspěvek sdílený Joanne Lopes (@joanne__lopes),

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:49 středa 22. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 40
  LOL
 • 26
  WTF
 • 16
  LOVE
 • 9
  SUPER
 • 9
  OMG
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART