Czech Social Awards: Objevem roku je Sophie Šarláková, hlavní cenu má Petr Mára

9. června 2022 11:35
Letošní ročník Czech Social Awards zná své vítěze. Na základě hlasování fanoušků v celkem 5 kategoriích vzešli tito vítězové: Marek Dvořák, Lukáš Hejlík, Karel Kovy Kovář, Martin Mikyska, známý jako Mikýř, a objevem roku je Sophie Šarláková. Výjimečné ocení Social Special Award, které udělují organizátoři ankety, získal Petr Mára. Letošní novinkou se stalo také ocenění WHAT Idol.

Czech Social Awards: Petr Mára a Karolína Kurková

O absolutních vítězích, na základě předvýběru porotců, rozhodovali fanoušci na online platformě Decision 21.

V kategorii Social Impact & Change získal ocenění Marek Dvořák, nejsledovanější lékař na českém Instagramu. V kategorii Rising Star letos zazářila talentovaná tvůrkyně Sophie Šarláková. V kategorii Business si přízeň poroty a fanoušků získal Lukáš Hejlík se svou Gastromapou. Karel KOVY Kovář, několikanásobný držitel ocenění, pak získal podporu fanoušků v kategorii Inspiration & Influence. A v kategorii Fun & Entertainment si fanoušci zvolili Martina Mikysku, známého jako Mikýř.

Czech Social Awards: Sophie Šarláková

Letošní nominace i ocenění tak přinesly celou řadu nových jmen. Organizátoři ankety navíc ocenili Petra Máru, speakera a nejznámějšího propagátora nových technologií na sociálních sítích v Česku, za výjimečné působení na sociálních sítích – a to oceněním Social Special Award.

Vůbec poprvé také bylo vyhlášeno ocenění WHAT Idol, které na základě výběru lifestylových novin Whatnews.cz získala Vendula Pizingerová.

Czech Social Awards: Vendula Pizingerová

Ocenění vítězům předávali Karel Janeček, Jan Vojáček, Karolína Kurková, Jitka Nováčková, Dara Rolins, Petr Havránek a Alžběta Honsová za Deloitte.

Večerním vyhlášením inspirativních osobností na sítích, které se poprvé uskutečnilo pod širým nebem, v Žofín Garden na Slovanském ostrově, nás již tradičně provedly Zorka Hejdová a Karolína Kurková. O hudební vystoupení se postarali We Are Domi, česko-norské elektropopové trio a účastníci Eurovision Song Contest 2022 v Turíně.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:35 pátek 7. října 2022. Anketa je uzavřena.

 • 2
  FAIL
 • 1
  SUPER
 • 1
  LOL
 • 1
  WTF
 • 1
  OMG
 • 1
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART