Cože? Liam Payne a Cheryl jsou prý na pokraji rozchodu!

18. února 2018 20:19
Vypadá to, že mezi Liamem a Cheryl to pořádně skřípe. Co se děje?

ČTI TAKÉ: Fenka Abby se vrátila domů po 10 letech, kdy už ji prohlásili za mrtvou!

Cheryl a Liam Payne

Ach ne, tohle nejsou zprávy, které jsme chtěly slyšet. Vypadá to, že mezi Liamem Paynem a Cheryl Cole to pořádně skřípe. Mezi Liamem a Cheryl je to prý teď na bodu mrazu, mnozí dokonce mluví o rozchodu! Bylo by to přesně rok od narození jejich syna Beara!

Liam je ze svého syna nadšený!

Je to velmi smutné, hrozně se oba snažili, aby to fungovalo,“ řekl zdroj z jejich okolí. „Jsou z toho zoufalí, opravdu se snaží, ale moc to vzhledem k okolnostem nejde,“ dodává zdroj. Zasvěcenci tvrdí, že je to tím, že jsou oba zaneprázdněni (Liam věčným cestováním a Cheryl péčí o Beara) a díky tomu je velmi těžké udržet fungující vztah a rodinný život.

ZÁBAVNÝ KVÍZ! 20 fotek celebrit z dětství! Poznáš, kdo je kdo?

Liam se prý snažil opravdu hodně, aby mohl být co nejvíce se Cheryl, včetně toho, že létal soukromým letadem na koncerty na poslední chvíli. Vypadá to, že díky jejich častému odloučení se propast mezi nimi i přes tyto snahy stále zvětšuje. Člen skupiny One Direction a Cheryl o svém vztahu začali mluvit v roce 2016 a nedávno se dokonce objevili spekulace o tom, že by se chtěli vzít.

Liam Payne a Cheryl

Cheryl na sobě měla výrazný prsten a mnozí si mysleli, že jí o několik let mladší přítel požádal o ruku. Vypadá to ale že se tak bohužel nestane. 

Základem problému je to, že Liam je hodně často pryč a Cheryl ví, jaké to je a snaží se to překonat, ale je to velmi těžké se s tím vyrovnat. Tento vztah visí už doslova na vlásku a oba dva jsou z toho zničeni a unaveni,“ komentuje zdroj.

Snad se vše dá co nejdříve do pořádku a oba dva se budou moct věnovat nejen jeden druhému, ale hlavně svému synovi! Držíme jim palce! 

ČTI TAKÉ: 7 lidí se svěřilo se svými příšernými zážitky z Valentýna!

Liam Payne a Cheryl

Cheryl a Liam Payne

Liam Payne se synem.

Cheryl a Liam Payne

ČTI TAKÉ: TOP 10: Nejsledovanější Netflix seriály za posledních 5 let!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:19 pondělí 18. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 51
  OMG
 • 21
  FAIL
 • 14
  SUPER
 • 13
  WTF
 • 12
  LOVE
 • 10
  LOL
Foto

K82a71r56l50a H56y11r39n49í96k51o11v32á

Bulvár The sun je ověřený zdroj všichni víme přestaňte psát sr*čky a všechno berte z ověřených zdrojů.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART