Comeback století! One Direction zveřejnili první společný koncert!

23. července 2018 11:19
Chybička se vloudila. Kapela One Direction dala do prodeje lístky, o kterých kluci neměli ani tušení. O možném comebacku ale vážně uvažují.

One Direction hlásí návrat

Fanoušci One Direction, mějte se na pozoru! Na webových stránkách australského Ticketmaster se objevily vstupenky na koncert v Melbourne v roce 2020. Hned poté byl ale příspěvek odstraněn. I přesto stačil mezi fanoušky vyvolat velkou diskuzi o tom, že se populární britská skupina vrací. 

Oznámený koncert kapely

Vystoupení bylo naplánované na 31. prosince 2020, tedy na Silvestra. Ale vypadá to, že se žádný koncert neuskuteční. „Datum koncertu v Melbourne je falešné? Jsem tak zklamaný,“ píše jeden z fanoušků. Zprávy o návratu skupiny přichází prakticky pořád, ale fanoušci věří, že rok 2020 by měl být zlomový. 

V tento rok oslaví boyband s Harrym Stylesem, Liamem Paynem, Niallem Horanem, Louisem Tomlinsonem a Zaynem Malikem desáté výročí vzniku kapely. V květnu letošního roku navíc Liam potvrdil, že se kapela vrátí, přesné datum ale neřekl. 

TIPOVACÍ KVÍZ: POZNÁŠ CELEBRITY PODLE JEJICH OBLÍBENÝCH JÍDEL? ZKUS TO!

Myslím, že se to stane v blízké budoucnosti. Všichni jsme o tom mluvili,“ přiznal Liam pro německý časopis Promiflash. Ředitel Ticketmaster ale přiznal, že o tom nic neví a že tudíž nemůžou vysvětlit, jak je možné, že se zveřejnilo datum koncertu.

KOUKNI NA FOTKY, JAK TO KLUKŮM SPOLEČNĚ SLUŠÍ! 

ČTI TAKÉ:  JSOU ZPÁTKY! ONE DIRECTION OZNÁMILI KONEC PAUZY A CHYSTAJÍ SE DO PRAHY!

Fotogalerie

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:19 úterý 20. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 238
  LOVE
 • 25
  OMG
 • 23
  SUPER
 • 22
  FAIL
 • 21
  WTF
 • 19
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART