COLOURS OF OSTRAVA: POSLEDNÍ MOŽNOST ZAKOUPIT SI ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY

26. března 2024 15:16
Prodej limitované edice čtyřdenních vstupenek za 3 990 Kč končí o půlnoci 31. března.

Užijte si hvězdný program 21. ročníku Colours of Ostrava, který proběhne v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic od 17. do 20. července. Prodej vstupenek: https://www.colours.cz/e-shop/koupit-vstupenku

Letošní ročník nabídne nejsilnější sobotní line-up ve své historii. Mezi nově ohlášené hvězdy patří švédská popová senzace Zara Larsson, dancehallová ikona z Jamajky Sean Paul a americké duo Sofi Tukker. Doplní tak dosud ohlášené sobotní účinkující, kterými jsou superproducent James Blake, uhrančivý písničkář Dennis Lloyd, nejoriginálnější kapela brazilského Sao Paula Bixiga 70, zpěvačka kultovního soundtracku Pána prstenů Emilíana Torrini či legendární Infected Mushroom.

Sean Paul

Silný sobotní program tak velkolepě uzavře předchozí dny, v nichž vystoupí kalifornští rockeři Queens of the Stone Age, popová hvězda Sam Smith a legendární muzikant Lenny Kravitz. Na 7 hudebních scénách vystoupí více než 70 zahraničních kapel a přes 30 domácích jmen. „Věřím, že jsme sestavili opravdu silný line-up, o čemž svědčí 19 Grammy a 68 nominací na toto hudební ocenění, které mají naši interpreti na kontě,“ říká k letošní dramaturgii umělecká ředitelka festivalu Zlata Holušová.

Více na www.colours.cz

Sofi Tukker

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART