Co řekl Troye Sivan o svém příteli a co si myslí o Taylor či Arianě?

18. dubna 2018 11:22
Troye Sivan se nestydí za to, že je gay ani za to, že jeho kamarádky jsou Ariana Grande a Taylor Swift.

ČTI TAKÉ: FANOUŠCI JSOU NAŠTVANÍ! TROYE SIVAN PODLE NICH VYHODIL DÁREK OD FANYNKY!

Ariana Grande a Troye Sivan

Australský zpěvák a youtuber Troye Sivan se nedávno dostal na titulní stránku australské mutace časopisu GQ a v rozhovoru sdílel několik zajímavostí, nejen o sobě, ale i o svých kolegyních zpěvačkách. Promluvil ale i o svým přítel Jacobovu Bixenmnanovi a písničce My My My, která je právě o něm. 

Píseň je o touze a lásce, o okamžité přitažlivosti. Je to poměrně běžné téma pro popovou píseň, ale myslím, že je někteří lidé mají pocit, že je to něco nového, zvláště pro homosexuálního umělce,“ říká Troye, který se tím, že je gay netají. 

„Jsem homosexuální umělec, který zjišťuje, že může něco udělat a je to šance něco jedinečného,“ dodává. Troye se přiznal i k tomu, které dvě star obdivuje. Jednou z nich je Taylor Swift.

NOVÝ KVÍZ: 32 OTÁZEK NA TÉMA UPÍŘÍ DENÍKY (VAMPIRE DIARIES)

 „Je mi jedno, co se špatného se o ní píše v tisku. Taylor pro mě vždycky byla opravdu milá, laskavá a velkorysá. Potkal jsem ji jen párkrát, ale byla tak otevřená a odpověděla mi na všechny moje otázky, protože mě vždycky zajímalo, jaké to je být Taylor Swift,“ přiznal zpěvák se smíchem. 

Troye Sivan - My My My!


Druhou osobností, která je pro něj skoro až kamarádkou, je Ariana Grande. „Je to moje dobrá kamarádka. Bál jsem se jí oslovit ke spolupráci, ale věděl jsem, že píseň Dance To This potřebuje právě jí. Nenávidím někoho žádat o něco, ale u ní jsem našel odvahu a o dva dny později jsme už byli domluvení,“ říká o skladbě, která by měla vyjít letos. Už se jí nemůžeme dočkat. 

ČTI TAKÉ:  TROYE SIVAN PROZRADIL, CO CHYSTÁ S ARIANOU GRANDE!

Troye Sivan / Ariana Grande

Troye Sivan

Troye Sivan

Troye Sivan

MTV VMA 2016 / Troye Sivan

MTV VMA 2016

ČTI TAKÉ: TROYE SIVAN VYDÁVÁ NOVÝ SINGL „MY MY MY“ O OSVOBOZENÍ, SVOBODĚ A LÁSCE!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:22 čtvrtek 16. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 26
  LOVE
 • 22
  SUPER
 • 20
  FAIL
 • 12
  OMG
 • 11
  LOL
 • 10
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART