Co řekl Chester Bennington z Linkin Park ve svém posledním rozhovoru?

25. července 2017 9:06
Chester Bennington tragicky zemřel následkem zjevné sebevraždy 20. července, ačkoliv ještě nedávno před svou smrtí se zdál být v dobré náladě a dokonce i odhodlaný bojovat o svůj život...

ČTI TAKÉ: SVĚT NEMŮŽE ZAPOMENOUT NA CHESTERA! KAPELA ZRUŠILA AMERICKÉ TURNÉ! CO BUDE DÁL?

Chester Bennington

V posledním rozhovoru pro The Mirror uvedl, že se v životě dle svých slov dostal do bodu, kdy si může říci „teď se můžu buď vzdát a prostě umřít, nebo můžu kur*a bojovat za to, co v životě chci. A zvolil jsem si bojovat. Mít dobré vztahy, milovat lidi ve svém životě, užívat si svou práci, otcovství, přátelství i ranní vstávání. Přestože to pro mě je boj.“

Úplně první společná fotka kluků z Linkin Park:

Chester s manželkou

Jeho skupina Linkin Park v květnu vydala nové album a Chester uvedl, že práce na nahrávce mu pomohla zvládnout velmi těžké časy. „Chtělo to hodně snahy,“ přiznal Chester v rozhovoru.

„Otevřít se o tom a mluvit s přáteli, psát a chodit na terapie a bojovat se svými démony.“ Po dokončení alba se však Chesterovi opět přitížilo a nakonec si bohužel vzal život, čímž tu po sobě zanechal šest dětí a manželku Talindu, se kterou byl už dvanáct let.

Jen pouhé dva měsíce před svou smrtí koupil rodině dům, aby ji zabezpečil.

Chester s nejlepším přítelem Chrisem Cornellem a jeho dcerou

Mnozí fanoušci spekulují, zda sebevraždu nemohla vyvolat nedávná smrt jeho kamaráda Chrise Cornella, který si sám vzal život v květnu, ale narozeniny by měl přesně 20. července... ve stejný den, kdy zemřel Chester. Souvislosti mezi úmrtími obou hudebníků jsou stejně zvláštní jako tragické a rocková komunita je jimi nadále otřesena.

Chester prý bude pohřben přímo vedle svého nejlepšího přítele Chrise. Chybíš nám, Chestere!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:06 středa 22. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 146
  OMG
 • 38
  FAIL
 • 27
  LOVE
 • 21
  SUPER
 • 21
  WTF
 • 15
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART