Co prožíval Liam Payne ve One Direction a proč kapela musela rušit koncerty?

23. listopadu 2017 21:28
V kapele One Direction to nebyla jen pohádka. Liam Payne prozradil, co v kapele prožíval on a čím si prošel.

ČTI TAKÉ: Proč musí Lady Gaga odložit svatbu a co má vytetované její nový přítel?

Liam Payne a Luis Tomlinson

Liam Payne se svěřil s tím, co pro něj bylo nejhorší během toho, když byl se skupiny One Direction na vrcholu slávy. Zpěvák totiž vysvětlil, proč kapela na poslední chvíli zrušila v roce 2015 koncerty a přiblížil i podrobnosti o tom, jak se mu podařilo své problémy maskovat před fanoušky.

Here we go! Can't wait to perform @MTVEMA #mtvema

Příspěvek sdílený Liam Payne (@liampayne),„Abych byl upřímný, nebyli jsme schopni udělat tak dobrou show, jakou jsme chtěli,“ přiznal po dvou letech Liam. „Jít na pódium, nasadit šťastný úsměv a zpívat všechny písně, co nejvíce upřímně, to byl náš úkol. Lidé pod tou maskou vůbec nevědí, co se děje,“ dodal.

Fanoušci kapely asi nikdy nezapomenou na to, jak se Liamovi udělalo nevolno při koncertě v Belfastu a kapela tak musela zrušit koncerty na poslední chvíli. V tu dobu Liam neprožíval dobré období. Rozcházel se se svou školní láskou Sophií Smith. Zpěvák také dodává, že ho tyto problémy donutili zamyslet se nad tím, jestli je dobré, že vstoupil do hudebního průmyslu.

„Nakonec jsem to ale udělal,“ přiznal. Ani pro Zayna Malika nebyl čas v kapele ideální. Ten se přiznal, že kvůli ní začal trpět poruchy příjmu potravy kvůli nedostatku kontroly ve svém každodenním životě. Kromě toho začal trpět úzkostí.

ČTI TAKÉ: Co řekl herec Brandon Flynn ze seriálu 13 Reasons Why o KJ Apovi?

Tři z kapely One Direction vydala svá první alba.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:28 pátek 23. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 112
  FAIL
 • 34
  OMG
 • 21
  LOVE
 • 13
  WTF
 • 12
  LOL
 • 10
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART