Co má Rihanna proti Taylor a Selena proti Lorde?

24. září 2015 12:01
Mezi popinama to vře. Rihanna a Miley pomlouvají Taylor, Nicki Minaj zas nesnáší Miley a hádka proběhla i mezi Selenou Gomez a Lorde.

Taylor Swift má svou grupu kámošek, mezi který patří třeba i Selena Gomez a tomu se směje Rihanna i Miley Cyrus. Miley prohlásila, že by do tohohle "gangu" nikdy nechtěla patřit.

Taylor Swift a její kámošky Selena Gomez a Cara Delevingne

Rihanna zas řekla, že s Taylor Swift nikdy nevystoupí. Taylor je podle ní slušňačka, vzor pro holčičky a to rebelka Rihanna nikdy být nechce. Chce být zlobivá holka. Na paty jí přitom ale šlape Miley Cyrus, která už se pouští do nechutností (sleduj tady její poslední klip).

Tu zas nemůže vysát Nicki Minaj, která ji na předávání cen MTV nazvala v přímém přenosu děvkou. Miley si taky v minulosti dělala legraci z jejího obřího zadku, takže mezi těma dvěma to vře už dlouho.


Kámošky nejsou ani Selena Gomez a Lorde. Lorde je totiž upřímná za každou cenu a o Seleně už loni prohlásila, že ji nevnímá jako konkurenci. Selena totiž není podle Lorde umělkyně. Taky na cenách MTV neprohodily ani slovo a kdyby Selena uměla pohledem zabíjet, nebyla by už Lorde tady. A aby to nebylo málo, nekonfliktní Taylor se baví s oběma. Tak která bude nakonec její BFF?

Taylor Swift kámoší i s Lorde

foto: Instagram/ Taylor Swift, zdroj: iDNES.cz

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART