Hvězda Game Of Thrones Sophie Turner: „Nedostala jsem několik skvělých rolí! Prý bych měla zhubnout!“

7. srpna 2017 11:05
Herečka Sophie Turner promluvila o slávě, ale i o své životní roli.

ČTI TAKÉ: Justin Bieber a Hailey Baldwin společně v kostele! Snaží se to dát znovu dohromady?

Maisie Williams a Sophie Turner

Herečka Sophia Turner se bojí až přestane hrát Sansu Stark.

Herečka a hvězda seriálu Game Of Thrones Sophia Turner se objevila v novém vydání časopisu Porter Fall 2017. Sophia se mimo jiné rozhovořila i o tom, jak se vyrovnává s obrovskou slávou, která jí po seriálu přepadla.

„Bylo to sice postupně, ale učila jsem se zacházet se svým životem a se sociálními médii. Bylo mi patnáct a psala jsem na sociální sítě různé politické věci, které měly ale negativní vliv na mojí práci. Můj tým mi řekl, abych to nedělala. Od té doby se snažím nesdílet s lidmi všechny svoje názory,“ svěřila se herečka.

Zmínila se i o tom, že se děsí okamžiku až bude muset svou postavu Sansy Stark opustit. „Bude to jako kdybych ztratila záchranou síť. Děsím se okamžiku až budu muset Sansu přestat hrát, ale také se těším na další role v mém životě a na novou kapitolu,“ dodala herečka. Sedmá série Game of Thrones se vysílá na HBO vždy v neděli večer.

Co prozradila Sofie k otravným požadavkům producentů? „Často jsem si na různých konkurzech vyslechla, že bych měla trochu zhubnout. Přitom váha neměla nikdy nic společného s danou filmovou postavou. Je to fakt na hlavu postavený. Přitom si nemyslím, že bych byla tlustá. Producenti ale upřednostňují kostnaté vychrtliny.“

Sista/soul m8

Příspěvek sdílený Sophie Turner (@sophiet),

Vodafone YOU FEST

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:05 úterý 5. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 44
  LOVE
 • 28
  SUPER
 • 22
  WTF
 • 18
  FAIL
 • 14
  LOL
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART