Velká čistka na Instagramu! Selena Gomez přestala sledovat hromadu svých přátel!

9. ledna 2018 14:19
Selena Gomez se rozhodla, že přestane na Instagramu sledovat několik svých přátel. Proč?

ČTI TAKÉ: Předávání Zlatých Glóbů bylo ve znamení černé! Jaký to mělo zvláštní důvod?

Selena Gomez a Demi Lovato

Ve světě Seleny Gomez se něco stalo. Týden poté, co tu máme nový rok, se zpěvačka a herečka rozhodla, že důkladně protřídí své přátele na Instagramu. Selena překvapivě přestala sledovat i své kdysi blízké kamarády, jakými byly například supermodelka Gigi Hadid, nebo zpěvačka a herečka Demi Lovato.

Fanoušci si všimli, že Selena udělala opravdu velkou čistku a nyní sleduje jen 37 lidí. Rovněž si změnila fotku na sociální síti. Nyní tam není ona, ale fotka její matky - Mandy Teefey. Je to zřejmě krok k usmíření, poté, co se holky mezi s sebou pohádaly kvůli Justinu Bieberovi.

Sel nadále sleduje svou kamarádku Taylor Swift, stylistku Kate Young, či svou nejlepší kamarádku Franciu Raise. Selena se ale kromě mazání přátel rozhodla být i solidární a zavzpomínala na své dospívání. „Dům, ve kterém jsem vyrůstala do 13 let,“ napsala k fotce, na které sedí na schodišti...

Selena Gomez si smazala několik přátel na Instagramu.

„Navštěvuji toto místo při každé příležitosti, kterou mám. V mnoha ohledech to byl kdysi mnohem lepší život, než mám teď, ale jsem vděčná za to, jak žiji. Dokonce, i když někdy nevím, co mám dělat,“ svěřila se Selena. Selena ale jednou přiznala, že už dávno nemá ani heslo ke svému Instagramovému účtu, že se o něj stará její asistentka a že jí její úspěch na této sociální sítí hodně překvapil.

„Jakmile jsem se stala nejsledovanější osobou na Instagramu, trochu jsem se toho lekla. Bylo to pro mě najednou hodně náročné a zavazující“, přiznala zpěvačka a herečka pro Elle.

ČTI TAKÉ: Které slavné dcery jsou nejvíce podobné svým matkám? Hlasuj o největší podobu!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:19 středa 9. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 52
  LOVE
 • 26
  OMG
 • 21
  SUPER
 • 20
  LOL
 • 18
  WTF
 • 16
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART