CINEMA geek: Top 5 sci-fi příšer

21. května 2017 13:07
Jedním ze základních pilířů science fiction filmů jsou roztodivné mimozemské formy života, z nichž zdaleka ne všechny jsou přátelské. A když už je právě teď v kinech nejnovější Vetřelec, tak se podíváme na Top 5 sci-fi příšer!

ČTI TAKÉ: CINEMA GEEK: TOP 5 NEJBOŽEJŠÍCH HEREČEK SOUČASNOSTI!

Alien Covenant (2017)

Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

CINEMA geek: Top 5 sci-fi příšer podle Martina Donáta - českého Youtubera, filmaře a moderátora pořadu Cinema Geek na TV ÓČKO:

5. místo - Stay Puft Marshmallow Man

Začneme trochu roztomile. Ne každému scifi monstru musí jít od huby krev a nahánět svým vzezřením hrůzu. V prvních Ghostbusters jsme se například dočkali roztomilého marshamllow maskota, který i přes své nevinné vzezření dokázal nahánět strach.

via GIPHY

4. místo - Predátor

Neúprosný lovec samotář, který vás s největší pravděpodobností zneškodní, aniž byste o něm věděli. Jeho zbraňový arzenál je uctyhodný, ale i když ho o něj připravíte, tak je stále velmi schopným, hrůzu nahánějícím bojovníkem, který si to s vámi vyřídí ručně.

via GIPHY

3. místo - Godzilla

Z principu lehce srandovní monstrum, které ale hnedle není tak k smíchu, když si uvědomíte jakou škodu ve svých filmech páchá. Hravě ničí celá města, desetitisíce lidí pohřbí v troskách nebo prostě ušlape a nedá se před touhle příšerou moc schovat ani utéct, natož jí zničit.

via GIPHY

2. místo - Věc

Neexistuje nic hnusnějšího, než monstrum, které nemá pevně danou formu. Věc ze stejnojmenného filmu se může libovolně tvarovat jak chce, což jí umožňuje překvapit svou kořist mnohými velmi kreativními způsoby.

via GIPHY

1. místo - Vetřelec

Vesmírný ekvivalent rakoviny, to jsou vetřelci. Mají mnoho vražedných forem, které dokáží být velmi vynalézavé ve způsobech šíření svého druhu. Ať už byste potkali jakoukoli formu, moc dobře by to s vámi nedopadlo. Popravdě, není moc lidí co se setkalo s vetřelcem, a přežili aby o tom mohli vyprávět.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:07 pondělí 18. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 16
  SUPER
 • 16
  LOVE
 • 11
  FAIL
 • 11
  OMG
 • 10
  WTF
 • 9
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART