CINEMA geek: TOP 5 nejhorších animovaných napodobenin!

10. února 2017 12:22
Animovaný film je médium, které by mělo vrchovatě přetékat nápady a inovacemi. Koneckonců, může se tam snadno stát cokoli. Bohužel ne vždy se tvůrci touto logikou řídí. Mnohdy se uchýlí pouze k odpornému kopírování cizích děl a já pro vás nyní mám Top 5 nejhorších případů...

ČTI TAKÉ: CINEMA GEEK: TOP 5 NEJBOŽEJŠÍCH HEREČEK SOUČASNOSTI!

TOP 5 nejhorších animovaných napodobenin hodnotí Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema Geek na TV ÓČKO. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

TOP 5 nejhorších animovaných napodobenin:

5. místo
- Tappy Toes (Happy Feet)

Původně příběh tučňáka co miloval tanec a dotáhl to s ním daleko. V této 2D ripoff verzi je to z nějakého důvodu ještě specifičtější a tučňáčí hlavní hrdina zde v sobě objevil nadání k stepu.

Tappy Toes / Happy Feet

4. místo
- The Frog Prince (The Princess and the Frog)

Určitě znáte klasický Disney příběh o černé princezně, která políbila žabáka a vzešel z něj krásný princ. V podání studia Video Brinquedo tento příběh existuje taktéž, akorát, že v mnohem prkeněji animované verzi.

The Frog Prince

3. místo
- Ratatoing (Ratatouille)
Vemte Ratatouille, přesuňte ho z Paříže do Rio de Janeira a místo kouzelného příběhu o kryse, která dokázala světu lidí, že umí vařit líp jak oni to okleštěte pouze na krysu co umí vařit pro jiný krysy. Třešničkou na prohnilém dortu je ohavná brazilská animace, která působí jako by si nějaký prvňáček hrál se Cinema 4D.

Ratatoing

2. místo
- The Little Panda Fighter (Kung-Fu Panda)

Ani díla od dreamworksu nejsou svatá. Chudák Po a všichni jeho Kung-Fu kamarádi, i oni totiž byli zprzněni svou Brazilskou verzí.

The Little Panda Fighter je dalším z řady animáků po jehož zhlédnutí začnete pochybovat nad životem a po němž na vás pravděpodobně ulehne těžká deprese, nebo šílenství.

The Little Panda Fighter

1. místo
- A Car ́s Life (Cars)

Auta od Pixaru jsou jedním z mých nejoblíbenějších animáků. Následné sequely už mi tak fajn nepříjdou, každopádně ani zdaleka to nemá na ohavnost série ripoffů s názvem „A car ́s life“.

Všechno co si dokážete představit, tak je tu špatně. Příběh je o ničem, animace vypadá hůř jak počítačové hry z přelomu tisíciletí a pokud ani tohle všechno vás psychicky nezlomí, tak věřte, že ten upištěný bolestný dabing ano.

Car ́s Life

Fotogalerie

VIDEO: TOP 5 NEJUBOŽEJŠÍCH NAPODOBENIN SLAVNÝCH ANIMÁKŮ:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:22 sobota 10. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • 43
  LOL
 • 28
  WTF
 • 18
  FAIL
 • 14
  OMG
 • 13
  SUPER
 • 10
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART