CINEMA geek: Top 5 nejbožejších hereček současnosti!

28. ledna 2017 11:02
Minulý týden jsme tu měli Top 5 nejbožejších herců, a protože něžné pohlaví nemůžeme rozhodně zanedbat, tak tento týden se naopak podíváme na Top 5 nejbožejších hereček současnosti...

ČTI TAKÉ: CINEMA GEEK: TOP 5 NEJBOŽEJŠÍCH HERCŮ SOUČASNOSTI!

Hodnotí Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema Geek na TV ÓČKO.

CINEMA geek S02E01 - již tuto sobotu! Photo by: @dominicktv1

Fotka zveřejněná uživatelem Martin Donát (@martindonatcz),

Top 5 nejbožejších hereček současnosti:

5. místo – Margot Robbie
Její první výrazný film byl Vlk z Wall Street, odkud si jí můžete pamatovat jako DiCapriovu manželku, která byla tak trochu mrcha. A v podobném duchu se nese i její nejnovější a nejznámější role, kterou nakazila celý svět a to Harley Quinn ze Suicide Squad. Také díky tomu se stala Margot obsahem nejednoho klučičího vlhkého snu.

Margot Robbie

4. místo - Emma Stone
Rozkošná křehká blondýnka, kterou ale mnozí pravděpodobně znáte jako zrzku. Potkat jste jí mohli v Amazing SpiderManovi, Birdmanovi či nejnověji muzikálovém hitu La la land, kde byla po boku Ryana Goslinga prostě a jednoduše perfektní.

via GIPHY

3. místo - Scarlett Johansson
Femme fatale stříbrného plátna, kterou kromě kritiky oceněného Under the Skin můžete hlavně znát díky roli Black Widow v Marvel univerzu, kde existuje už od druhého Iron Mana. Scarlett dokazuje, že i žena bez superschopností může mít davy fanoušků a všem padouchům nakopat prdel stejně dobře jako její mužští superkolegové.

Na Don Jonovi pánové ocení mužský pohled na svět i krásnou Scarlett Johansson.

2. místo - Jennifer Lawrence
Momentálně jedna z nejvytíženějších hereček současnosti a zároveň jedna z nejmladších, která kdy vyhrála Oscara. Do povědomí celého světa se dostala díky Hunger Games a ve své jízdě pokračuje pestrou šňůrou filmů. Nejnověji jí můžete vidět například ve snímku Pasažéři, kde hraje s Chrisem Prattem.

Jennifer Lawrence

1. místo - Emma Watson
Všechny ženy na tomto listu mají jedno společné, a to, že dnes a denně dokazují, že ženy mohou být stejně úspěšné a stejně dobře placené jako muži. Nejvýrazněji za práva žen a genderovou rovnováhu bojuje Emma Watson. Krom role Hermiony se mi také velmi líbila v nedávném snímku Kolonie, kde byla prostě perfektní. Ještě víc ale zbožňuji projevování Emmy mimo stříbrné plátno, na jejích sociálních sítích a v rámci různých akcí.

Kráska a zvíře (2017)

VIDEO: CINEMA GEEK: TOP 5 NEJBOŽEJŠÍCH HEREČEK SOUČASNOSTI:

Kterou z nich máš nejraději ty?
Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
763
Emma Watson
Emma Watson
523
Margot Robbie
Margot Robbie
319
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
291
Emma Stone
Emma Stone
200

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:02 neděle 28. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • 173
  LOVE
 • 51
  SUPER
 • 28
  LOL
 • 22
  WTF
 • 22
  FAIL
 • 22
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART