CINEMA GEEK: Top 5 nejbožejších herců současnosti!

20. ledna 2017 11:09
Můžete být sebevětší cinefil, ale ve chvíli kdy jdete do kina s přítelkyní či s partou kamarádů, tak většinou kvalita filmu není to hlavní za čím jdete...

ČTI TAKÉ: TOP 5 NEJHORŠÍCH FILMŮ ROKU 2016!

Naprosto rozhodující bývá tematika a herecké obsazení. Jací herci jsou dle nás v současnosti nejcharizmatičtější a prostě a jednoduše nejbožejší?

Hodnotí Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema Geek na TV ÓČKO.

CINEMA geek S02E01 - již tuto sobotu! Photo by: @dominicktv1

Fotka zveřejněná uživatelem Martin Donát (@martindonatcz),

Top 5 nejbožejších herců současnosti:

5. místo - Mads Mikkelsen
Dánský šarm, samé role záporáků s pokaženýma očima a lícní kosti, o které byste se mohli pořezat utváří unikátní charakterovou mozaiku, se kterou Mads postupně dobývá svět, a to i přes to, že není dítětem Hollywoodu (ještě před deseti lety dělal v Dánsku tanečníka!).

via GIPHY

4. místo - Tom Hiddleston
Pro průměrného diváka nejznámější jakožto Marvelácký záporák Loki. Tom neustále pokračuje ve šňůře kvalitních a kriticky oceňovaných filmů i seriálů. Zároveň je to miláček Tumblru.

Tom Hiddleston

3. místo - Ben Affleck
Herec, režisér a Batman. Ben dosáhl Oscarových úspěchů se svým filmem Argo a byl nejlepší součástí Batman v Superman: Dawn of Justice. Taktéž s láskou vzpomínám na film Gone Girl, kde byl jeho herecký výkon prostě perfektní.

via GIPHY

2. místo - Benedict Cumberbatch
Díky svým filmovým i televizním rolím, ve kterých většinou hraje sociálně awkward intelektuály, kteří jsou i přes to neuvěřitelně sympatičtí, je Benedict miláčkem milionů fanynek po celém světě které si přezdívají „Cumberbitches“, a které neustále vyplavují veškeré myslitelné sociální sítě jeho fotkami a gify!

Benedict Cumberbatch

1. místo - Dwayne the Rock Johnson
Koho jiného sem dát? Kdo jiný si zaslouží být na vrcholu, než tento wrestler, který to dotáhl na celosvětově proslulého herce? Rock se se svým charisma pomalu nevejde ani do výtahu.

A jeho neustálá pozitivita a motivující přístup si podmanily desítky milionů lidí. Jakýkoli film (je jedno jak kvalitní) ve kterém se objeví, vydělá nemalé peníze. Zároveň má na svých sociálních sítích desítky milionů aktivních followerů. A věřte nebo ne, jeho popularita stále roste!

Dwayne „The Rock“ Johnson

VIDEO: CINEMA GEEK: TOP 5 NEJBOŽEJŠÍCH HERCŮ SOUČASNOSTI:

Kterého z nich máš nejraději ty?
Dwayne the Rock Johnson
Dwayne the Rock Johnson
792
Benedict Cumberbatch
Benedict Cumberbatch
271
Tom Hiddleston
Tom Hiddleston
243
Ben Affleck
Ben Affleck
231
Mads Mikkelsen
Mads Mikkelsen
156

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:09 sobota 20. května 2017. Anketa je uzavřena.

 • 107
  SUPER
 • 40
  LOVE
 • 33
  WTF
 • 27
  LOL
 • 25
  FAIL
 • 21
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART