Top 5 filmů skvělého herce (a bývalého přítele Taylor Swift) Toma Hiddlestona!

6. listopadu 2017 18:53
Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

ČTI TAKÉ: Liam Payne přezpíval písničku Pink “What About Us“! Jaká verze tě baví víc? Hlasuj!

Tom Hiddleston

CINEMA geek - TOP 3 filmy s Chrisem Hemswortem doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema geek na TV ÓČKO.

Dnešní premiéra nejnovějších pirátů got me like...

Příspěvek sdílený Martin Donát (@martindonatcz),

Tom Hiddleston je dle mého skromného názoru jedním z nejlepších herců současnosti. Jeho početná základna fanoušků (a hlavně fanynek) mi dá jistě za pravdu. Tento vysoký hubený anglický gentleman prostě má své kouzlo. Vždyť přece zvládl okouzlit i Taylor Swift.


5. místo - Kong: Ostrov Lebek

Letos jsme mohli v kinech vidět nejnovější reinkarnaci legendárního filmového opičáka King Konga. Mezi hlavními postavami badatelů se zde objevil právě i Tom Hiddleston, kterému se umně podařilo ztvárnit nebojácného dobrodruha, který se nezastaví před nikým a před ničím, co mu stojí v cestě.

4. místo - Thor

Film má sice svůj název daný hlavním hrdinou, který by měl být nejdůležitější postavou příběhu, pro mnohé zde ale byl tím nejzajímavějším Loki - Thorův značně zákeřný a morálně zkažený bratříček, bůh všech špatností. Zde ale Tom Hiddleston nedosáhl s touto postavou jejího největšího potenciálu, to přišlo až o rok později.

3. místo - Purpurový vrch

Zde Tom ukázal svůj britský šarm v plné síle a to rolí sira Thomase Sharpa. Nádherně to jde do stylizovaného kontrastu s příběhem samotným, který je hlodavě mysteriózní a fantaskně horrový, přesně tak jak bychom od režie Guillerma del Tora čekali.

2. místo - Přežijí jen milenci

Na první pohled umělecká lovestory s ártovou duší. Hnedle na druhý pohled o mnoho podivnější až bizarní lovestory dvou upírů, kteří kromě spousty vlastních problémů musí řešit i širší problémy celé své společnosti. Atmosféra tohoto filmu je neopakovatelná, zážitek z něj se vymyká všem zvyklostem.

1. místo - Avengers

Prozatimní vrhcol Hiddlestonovy kariéry. Co víc by si člověk mohl v Hollywoodu zahrát než marveláckýho záporáka? Tom měl navíc o to podstatnější roli, protože byl první velkým záporákem Marvelu, proti němuž se museli spojit kompletní Avengers. Úspěch tohoto filmu snad není třeba představovat - dle statistik CINEMA CITY na něj do českých kin zašlo 253 857 diváků. Mohu s pýchou prohlásit, že jsem byl jedním z nich.

ČTI TAKÉ: Cinema geek: Top 3 filmy s Chrisem Hemswortem! Hlasuj, kde je největší sympaťák!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:53 úterý 6. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 60
  LOVE
 • 20
  SUPER
 • 12
  LOL
 • 11
  WTF
 • 11
  FAIL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART