CINEMA geek: TOP 5 FILMOVÝCH SUPERHRDINEK!

30. května 2017 10:27
Muži vládnou světu superhrdinů a mají většinu pozornosti co se týče filmů i seriálů. V poslední době se to naštěstí srovnává a vznikají jak seriály, tak filmy, kterým dokonce superhrdinky dominují a jsou jejich hlavními protagonistkami. Jakých pět superžen je podle Martina Donáta nejskvělejších?

ČTI TAKÉ: X-MEN: THE NEW MUTANTS: TĚŠ SE NA DRSNÝ HOROR SE SUPERHRDINY BEZ KOSTÝMŮ!

Top superhrdinky

Top 5 superhrdinek podle Martina Donáta - českého Youtubera, filmaře a moderátora pořadu Cinema Geek na TV ÓČKO:

5. místo - Scarlet Witch

Do filmového Marvel univerza sice přišla nedávno ve druhých Avenegers, ale už za pouhé dva filmy si stihla podmanit srdce fanoušků a v Captain America: Civil War byla jednou ze zásadních postav. Tahle čarodějka, jejíž schopnosti jsou nezměrné bude ještě v Infiny War dost důležitá a teprve se nám ukáže v plné parádě...

via GIPHY

4. místo - Black Widow

Nemá sice žádné superschopnosti, i tak ale Natasha Romanoff nakopává zloduchům prdele již od druhého Iron Mana. Od té doby Avengers nejednou pomohla, v Captain America Winter Soldier stála po boku Steva Rogerse a objevují se spekulace, že se kolem roku 2020 dočká vlastního sólo filmu. Koneckonců zvládá vyškolit koholi jakkoli superschopnostmi obdařeného a to pouhými pěstmi, kopanci a svou jedinečnou gymnastikou.

via GIPHY

3. místo - Catwoman

Někdy kamarádka, jindy zase nepřítel všemi milovaného Batmana. Tahle kočka dokázala netopýřímu muži nejednou dost zamotat hlavu a šikovně znepříjemnit či naopak zpříjemnit život. Mohli jste jí vidět jak v klasických filmech od Tima Burtona, tak i v nedávné trilogii od Christophera Nolana. Na její sólo film s Halle Berry radši vzpomínat nebudeme...

via GIPHY

2. místo - Hit-Girl

Možná jí je dvanáct a ve druhém kickassovi tak šestnáct, ale to jí rozhodně nebrání být největší ranařkou týmu (jak už její jméno napovídá). Zloduši jí mohou na první pohled podcenit, ale jen co rozjede svou hru kočky s myší, tak je nezastavitelná. Hotový ďábel v sukni jejíž útok nemá nikdo šanci ve zdraví přečkat a je jedno jestli použije pistole, nože či pouhé pěstí a kopance.

via GIPHY

1. místo - Wonder Woman

Amazonská královna všech superhrdinek, která je jednou z nejstarších superpostav vůbec. V DC příbězích utváží dynamické trio se Supermanem a Batmanem již od nepaměti a zažila ať už s nima, tak i sólo mnoho nezapomenutelných příběhů. Vládne nejenom svou silou, ale i svým lasem, které každého donutí říct pravdu, tak i „gauntlety“, které jí dokáží uchránit od jakkoli silného útoku.

via GIPHY

Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:27 středa 27. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 24
  LOVE
 • 16
  LOL
 • 16
  WTF
 • 15
  SUPER
 • 15
  OMG
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART