CINEMA geek: TOP 10 filmů, které si pustit na Valentýna!

10. února 2017 12:16
Svět filmů v podání Martina Donáta, to je CINEMA geek! Novinky, reportáže, recenze a mnohé další rubriky. Ať už jsou filmy váš život a nebo si pouze občasně užíváte v kinech ty největší velkofilmy, tak zde najdete co hledáte - s nadhledem, humorem a hlavně výstižně. Sleduj v sobotu v 16:00 a 18:00 a v neděli v 15:00!

ČTI TAKÉ: CINEMA GEEK: TOP 5 NEJBOŽEJŠÍCH HEREČEK SOUČASNOSTI!

CINEMA geek - Top 10 filmů k sledování na Valentýna doporučuje Martin Donát - český Youtuber, filmař a moderátor pořadu Cinema Geek na TV ÓČKO.

CINEMA geek S02E01 - již tuto sobotu! Photo by: @dominicktv1

Fotka zveřejněná uživatelem Martin Donát (@martindonatcz),

10. místo - Milionář z Chatrče
Příběh o tom, jak se díky rozumu stal z nicky přes noc milionář. Překonal nejen zrádnou soutěž, ale taktéž ještě zrádnější výslech policistů, kteří byli přesvědčení, že podváděl. K tomu všemu je navíc přibalena lehká romantická zápletka.

Freida Pinto a Dev Patel

9. místo - Pretty Woman
Klasický příběh jako z pohádky, kdy se během chvíle z nevychované prostitutky stane dáma na úrovni. Pokud jste čirou náhodou tuhle klasiku minuli, tak vřele doporučuji.

via GIPHY

8. místo - Shrek
Pokud máte spíše chuť na animák, skvělou volbou může být první Shrek. Než se to všechno začalo zamotávat v pokračováních, tak na začátku toho všeho byl krásný čistý příběh o lásce, která nebyla pouze povrchní.

via GIPHY

7. místo - Hříšný tanec
Mezi smyslnější filmy, které můžete během Valentýna zhlédnout rozhodně patří Hříšný tanec. Kromě překrásných tanečních choreografií je navíc bonusem dobová atmosféra osmdesátých let.

via GIPHY

6. místo - The Amazing Spider-Man
Miluju superhrdinský filmy a je dost možný, že bych nějaký během Valentýna pustil. Proč zrovna tento? Asi ze všech Marvelovek se právě Amazing Spider-Man s Andrewem Garfieldem a Emmou Stone nejvíce zaobíral tematikou lásky a vztahů. Jednička je skvělá, na dvojku radši nekoukejte, aby jste si toho Valentýna nezkazili...

Andrew Garfield jako Peter Parker (Spider-Man)

5. místo - Padesátkrát a stále poprvé
Jeden z mých oblíbených filmů, který je neuvěřitelně krásný, přitom ale dojemný. Na jedné straně tu máme zamilovaného pracovníka ZOO a na druhé překrásnou dívku, která ale každý den zapomene, co se stalo včera. Kolikrát je vůbec možné podniknout první rande?

via GIPHY

4. místo - Věčný svit neposkvrněné mysli
Poetický film, který si pohrává se scifi vynálezem na mazání vzpomínek. Co kdybyste mohli ze své mysli vymazat, že jste někoho milovali a tím pádem snadno a rychle zapomněli, že kdy existoval, protože jste se rozešli? No a co kdyby jste se opět náhodou setkali a znovu se zamilovali a do toho ale zjistili, že už jste spolu jednou chodili a nevyšlo to?

via GIPHY

3. místo - Vlk z Wall Street
Pokud chcete ke čtrnáctému únoru přistoupit sarkasticky, tak právě tohle je asi ta nejlepší volba. Spousta drog, sexu, tragické manželství a Leonardo DiCaprio. Co víc si v takové divoké jízdě přát?

DiCaprio a Margot Robbie tvořili úžasně zhýralý páreček.

2. místo - 50 odstínů šedi
Ten film je špatnej. Jediné využití pro něj existuje právě na den zamilovaných. Zápletku to má hloupoučkou, ale ve vztahu by vám to mohlo díky své tematice elegantně otevřít jisté možnosti.

Jamie Dornan a Dakota Johnson - hvězdy Padesáti odstínů

1. místo - Titanic
Klasika všech klasik. I ti nejmužnější muži u tohoto filmu dojatě pláčí a vestoje tleskají nad jeho krásou. Tohle je navíc jeden z těch filmů, který se každým dalším zhlédnutím stává jen a jen lepším.

Jack a Rose v dramatickém závěru Titanicu.

Který z těchto filmů bys vybral-a pro Valentýnský večer?
Titanic
Titanic
635
50 odstínů šedi
50 odstínů šedi
496
Shrek
Shrek
208
Padesátkrát a stále poprvé
Padesátkrát a stále poprvé
201
Hříšný tanec
Hříšný tanec
192
The Amazing Spider-Man
The Amazing Spider-Man
185
Pretty Woman
Pretty Woman
180
Vlk z Wall Street
Vlk z Wall Street
174
Věčný svit neposkvrněné mysli
Věčný svit neposkvrněné mysli
143
Milionář z chatrče
Milionář z chatrče
141

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:16 sobota 10. června 2017. Anketa je uzavřena.

 • 143
  SUPER
 • 74
  LOVE
 • 32
  LOL
 • 22
  FAIL
 • 19
  WTF
 • 16
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART