CHYTAČ PAVOUKŮ, PSÍ TARANTULE V AKCI A TANČÍCÍ ÚLOVEK!

26. dubna 2016 10:38
Taky máš chorobný strach z pavouků - arachnofobii? Doporučujeme tenhle chytač a zahnání strachu vtipným videem s jezevčíkem převlečeným za tarantuli a pozor, dokonce máme i video pavoučka tančícího a balícího samičku za doprovodu hitu YMCA! To si dej!

http://i.imgur.com/NcYNE.gif

Chytač pavouků - Spider Catcher!
Perfektní pomůcka na chytání pavouků. Už je nemusíte chytat do ruky nebo do papírového kapesníčku a přitom se bát, že jim ublížíte...

Pes Scooby miluje být o Halloweenu za pavouka a připravovat tak lidem kolem infarktní situace...

Máš panickou hrůzu z pavouků? Tenhle mini tanečník ti ji možná alespoň malinko pomůže překonat... nebo ne? Pavouček tančí na YMCA od Village People:


Arachnofobie

Specifická fobie - úzkostí provázený abnormální strach z pavouků. Lidé s arachnofobií se obvykle necítí dobře v jakékoli oblasti, kde by podle nich mohli být pavouci nebo kde jsou viditelné známky jejich přítomnosti, jako například pavučiny. Jakmile vidí pavouka, nemohou se k němu ani přiblížit, dokud nepřekonají panický šok, který často doprovází tuto fobii. Mohou se cítit ponížení, když taková situace nastane v přítomnosti přihlížejících lidí nebo členů rodiny. Příčinou tohoto chorobného strachu může být traumatický zážitek z dětství i nápodoba chování rodičů (pokud se matka bojí pavouků, dítě se bude vysoce pravděpodobně bát taky.)

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART