Chystá se velká skotská svatba! Kit Harrington požádal o ruku Rose Leslie!

21. července 2017 18:59
Gratulujeme! Kit požádal Rose o ruku!

ČTI TAKÉ: HOAXY O CHESTEROVĚ SMRTI SE STALY SMUTNOU REALITOU! KONEC LINKIN PARK?

Kit může na Rose oči nechat. Nehnou se od sebe na krok.

V seriálu Game of Thrones se chystá svatba. Neodehraje se přímo v seriálu, ale jedni z hlavních hvězd, kteří spolu chodí i ve skutečnosti, se rozhodli do toho praštit. Herec Kit Harrington, představitel Jona Snowa se rozhodl požádat o ruku svou přítelkyni Rose Leslie.

„Kit vzal nedávno Rose na večeři a při svíčkách jí požádal o ruku. Rose samozřejmě neváhala a souhlasila,“ svěřil se zdroj z okolí páru. „Rose chce, aby se svatba konala na zámku v Aberdeenshire ve Skotsku, kde vyrostla. Chce se držet tradice, proto to bude tradiční svatba, kde nebudou chybět dudy a skotské sukně,“ pokračoval zdroj.

season 7 premiere in L.A #kitharington#roseleslie

Příspěvek sdílený kit harington (@kitharrington.official),


Pár, který spolu nedávno začal i bydlet, chce rozhodně svatbu v Evropě, Hollywood je vůbec neláká. „Oba milují, když spolu mohou trávit čas a scházet se s přáteli na večeři. Kit říká, že vztah s Rose je pro něj splněný sen. Vůbec na sebe nežárlí a nesoupeří spolu. To je velmi vzácné mezi herci a herečkami. Jsou nejlepšími přáteli a vždycky si mají, co říct,“ dodává zdroj. My jim samozřejmě přejeme hodně štěstí!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:59 sobota 18. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 86
  LOVE
 • 13
  SUPER
 • 10
  FAIL
 • 9
  OMG
 • 6
  LOL
 • 6
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART