Chystá se hvězdná svatba? Cheryl si je jistá: Liam mě požádá o ruku!

14. října 2016 19:18
Vztah Liama Payna a Cheryl se posunuje opravdu světelnou rychlostí! Zejména v oblasti hodně zásadních rozhodnutí.

To, že je Cheryl těhotná je skoro jisté. Takže si troufáme odhadnout, že manželství tohohle páru by nebylo žádným překvapením.

ČTI TAKÉ: Fanynky One Direction mají jasno: Zpěvačka Cheryl je těhotná!

Podle blízkých zdrojů páru se Cheryl snaží co nejdřív vyřešit rozvod, aby si Liama mohla vzít. “Cheryl si musí počkat ještě dva měsíce, než rozvod proběhne. Nemůže se už dočkat, až začne nový život s Liamem,” dodal zdroj.

I miss you!...the things you make me do邏 home soon!

Fotka zveřejněná uživatelem Liam Payne (@liampayne),

Mimochodem chudák Cheryl se rozvodem hrozně stresuje. V noci skoro nespí a v posledních měsících se cítila mizerně.

Nejzajímavější ovšem na tom všem je, že Cheryl si je jistá, že ji chce Liam požádat o ruku. A brzy mu už nic nebude bránit!

A jak si Cheryl svatbu představuje? Pokud jste čekali velkou oslavu nabitou hvězdami, byli jste na omylu. Zpěvačka by chtěla klidnou svatbu s nejbližšími. Ovšem Liam by prý uvítal trošku větší party. Tak se necháme překvapit...

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:18 sobota 11. února 2017. Anketa je uzavřena.

 • 112
  LOVE
 • 32
  LOL
 • 22
  WTF
 • 21
  OMG
 • 20
  FAIL
 • 15
  SUPER
Foto

N92e77l56s84o24n T44u85c70k53e36r

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697

Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART