Chtěli, aby se na Justina Biebera vykašlal! Jeho manažer Scooter Braun to nikdy neudělal! Co si ale dodnes vyčítá?

9. října 2017 12:45
Manažer Justina Biebera říká, že ne všechno je tak jednoduché, jak to na první pohled možná vypadá!

ČTI TAKÉ: Kylie Jenner zatím utratila za výbavu pro miminko 1,5 milionu korun! Chce jen to nejluxusnější!

Justin Bieber a Scooter Braun.

Snad všichni máme v živé paměti, jak se Justin Bieber málem dostal do vězení. Za své maléry šel málem sedět a nikdo se nediví, že je to místo, kam už se Justin vrátit opravdu nechce. Tyto dny má ale rozhodně za sebou a ke změně k lepšímu mu pomohla víra v Boha, rodina, přátelé a jeho dlouholetý manažer Scooter Braun.

V novém rozhovoru pro The Wall Street Journal Scooter ale přiznal, že některé věci byly ještě mnohem horší než se zdálo. Scooter se cítil odpovědný za Justinovi prohřešky a za to, že ho neochránil. „Bylo to ještě horší než si lidé mysleli. Obrovsky jsem ho zklamal. Byli jsme jak v pekle,“ přiznal manažer. „Někteří lidé mi řekli: Je konec, zaměřte se na jiného zpěváka. Ten kluk je vyřízený. Samozřejmě jsem to neudělal a zaměřil se na pomoc Justinovi,“ řekl.

Scooter přísahal, že tu vždycky bude pro Justina. „Tenhle slib jsem mu dal v jeho třinácti letech a nikdy to neporuším,“ přiznal. Justin považuje svého manažera za člena rodiny a stejně to má i Scooter. „Je to moje rodina. Beru ho jako mladšího bráchu. Je zvláštní pozorovat toho klučíka, který se proměnil v muže,“ svěřil se manažer.

Je jisté, že nejen on je pyšný na to, že se Justin změnil k lepšímu. Během několik let ušel Justin velkou cestu a je jasné, že ho spoustu velkých rozhodnutí teprve čekají.

ČTI TAKÉ: Lucy Hale prozradila, do koho ze seriálu Prolhané krásky byla tajně zamilovaná!

Deuces

Příspěvek sdílený Scooter Braun (@scooterbraun),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:45 úterý 6. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 119
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 14
  LOL
 • 14
  WTF
 • 13
  FAIL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART