Chtěla by Demi Lovato chodit s Nickem Jonasem? Hodně tomu nasvědčuje!

18. ledna 2018 9:31
Není žádným tajemstvím, že Demi Lovato a Nick Jonas jsou opravdu dobrými kamarády a dokonce se šušká o tom, že zpěvačka by chtěla i něco víc než jen přátelství.

ČTI TAKÉ: Justin Bieber s kámošem parodují youtubera Logana Paula proslulého svým videem se sebevrahem!

Demi Lovato a Nick Jonas

Demi Lovato přijala pozvání do show Ellen Degeneres a nenápadně tam na sebe práskla, že by jí nevadilo chodit s Nickem Jonasem. Naznačila to v souvislostech s písní Ruin The Friendship, když mluvila o tom, že song vychází z jejího osobního života. Sice tak úplně nepotvrdila, že by píseň mohla být o Nickovi, ale s nikým jiným tak blízký vztah nemá.

via GIPHY

Navázala na to i v show Ellen Degeneres, kde hrála hru „Kdo z koho?“. Hra je jednoduchá. Ellen ukázala Demi vždy dvě fotografie známých osobností a z nich si musela zpěvačka jednu vybrat. Proti sobě tak stála například Rihanna a Harry Styles a z tohohle duel postoupila Rihanna a vedle ní Zac Efron a takhle to pokračovalo dál.

Znáš dobře seriál Jak jsem poznal vaši matku (HIMYM)? Otestuj se!

Dostalo se i na fotografie, kde byla Kristen Stewart a Nick Jonas. V tomto souboji překvapivě vyhrála Kristen a i sama moderátorka byla z Demi výběru překvapená. Demi se ale nikdy netajila tím, že by jí vztah s holkou nevadil a Kristen navíc vypadá opravdu dobře.

Všimli jsme si ale, že jakmile byla Nickova fotka na obrazovce, Demi lehce zčervenala a začala se smát. Že by k němu opravdu chovala větší city než ty kamarádské? To zřejmě ukáže až čas! 

ČTI TAKÉ: Dietní Coca-Cola bude mít čtyři nové příchutě i nový design! Těšíš se?

Demi Lovato Plays ‚Who‘d You Rather?’

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:31 pátek 18. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 35
  LOVE
 • 14
  LOL
 • 13
  SUPER
 • 13
  OMG
 • 12
  WTF
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART