Christiano Ronaldo bude opět otcem! Jeho přítelkyně je těhotná!

30. června 2017 10:58
Slavný fotbalista by se mohl stát už čtyřnásobným otcem. Jeho holka Georgina je prý těhotná!

ČTI TAKÉ: Královna sociálních sítí Kylie Jenner je tváří značky brýlí! Mrkni, jak jí to sluší!

Christiano Ronaldo se svou přítelkyní a svým synem.

Vypadá to, že fotbalista Cristiano Ronaldo bude už několikanásobným otcem. Portugalské noviny tvrdí, že je Cristianova přítelkyně Georgina Rodriguez v pátém měsíci těhotenství. Pár spolu chodí od listopadu loňského roku a podle dostupných informací spolu čeká prvního potomka.

Informaci prý svěřila novinám fotbalistova matka Dolores s tím, že Georgina byla spatřena se zaobleným bříškem na začátku měsíce června. Ronaldovi porodila na začátku června neznámá žena dvojčata Matea a Evu a Ronaldova rodina se tak rozšířila o další členy.

So happy to be able to hold the two new loves of my life ❤

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano),„Jsou velmi šťastní, že čekají svoje společné dítě. Všichni Georginu zbožňují a jsou velmi spokojení, že jsou spolu,“ svěřil se zdroj z Cristianova okolí. Cristiano by tak už byl čtyřnásobným otcem.

V roce 2010 šokoval svět, když oznámil, že se stal otcem. Jeho synovi Cristianu Ronaldovi Jr. je dnes už šest let a opět mu ho odnosila neznámá žena, jejíchž identitu fotbalista nikdy neodhalil.

❤️️

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano),

Sestra fotbalisty Ema přiznala jednou, že se Ronaldův starší syn občas na svou maminku zeptá. „Jednou jsme mu řekli, že je v nebi, ale mému bratrovi a mé matce se to nelíbilo a nechtěli, abychom to opakovali. Tak mu říkáme, že jeho maminka cestuje a ať už se na ní neptá.“

Teď by se ale o všechny fotbalistovi děti mohla starat právě Georgina, se kterou má malý Cristiano skvělý vztah. Přejeme celé slavné rodince hodně štěstí!

❤️️❤️️

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:58 sobota 28. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 88
  LOVE
 • 24
  SUPER
 • 21
  LOL
 • 15
  WTF
 • 14
  FAIL
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART