Chinaski vystoupí v G2 Acoustic Stage!

31. srpna 2015 12:08
21. 9. 2015 vystoupí na akustickém koncertě G2 ACOUSTIC STAGE kapela Chinaski v pražské Retro Music Hall. Koncert je zdarma, pouze kapacita je omezena - přihlaš se včas!

Nevšední projekt ÓČKA,  který představuje přední české a slovenské hudebníky v naprosto unikátním světle akustických vystoupení pokračuje dalšími koncerty.

Jako první vystoupí jedna z nejúspěšnějších domácích kapel - Chinaski! Záznam z koncertu poté vyjde na CD a DVD!

Pop-rocková šestice v pražském „Retru“ naváže na platinovou desku, kterou představí v nevšední akustické podobě. Účast přislíbili hosté zvučných jmen, kteří budou postupně odhalování. Tenhle koncert, ačkoliv bude bez proudu, bude stát za to!

Přestože je koncert neveřejný, tak můžeš být u toho! Na dosah ruky od Chinaski a navíc zvěčněný na DVD, které se bude na místě natáčet a vyjde ještě letos v listopadu!

Chceš být u toho? Vyplň formulář níže! ÓČKO vybere 150 šťastlivců, kteří zažijí 21. září tenhle geniální akustický koncert!

Prosíme o trpělivost se zpětným potvrzením tvojí účasti na koncertu - akustické koncerty se těší velkému zájmu a naše lidské zdroje, které každý e-mail zvlášť osobně potvrzují jsou omezené. Děkujeme!

 

Přihlaš se na akustický koncert CHINASKI: ZDE

Hlavním partnerem projektu Acoustic Stage je konto G2.2 od Komerční banky.
Již proběhlé koncerty a další informace o G2 Acoustic Stage nalezneš: zde

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART