Chinaski těsně před rozpadem? Není to poprvé, co tahle kapela změnila sestavu!

21. listopadu 2017 14:00
Poslední dva dny se skoro nemluví o ničem jiném, Chinaski jsou před rozpadem a fanoušci se zmiňují o zradě...

ČTI TAKÉ: Kapela Chinaski se rozpadá: Malátný vyhazuje 4 členy, fanoušci mluví o zradě

Chinaski

Poslední dva dny se nemluví o ničem jiném než o tom, že kapela Chinaski prakticky téměř kompletně mění sestavu. Dle slov zpěváka Michala Malátného a kapelníka Františka Táborského se kapela v posledních měsících úplně zastavila a nikam se už neposouvala.

(Ten Nejlepší) Tým neohrožených žen a mužů!!!!!!!! #nebylonamdoplace #neninamdoplace #tour2017 Foto: Tomáš Beran

Příspěvek sdílený Chinaski Official (@chinaskiband),

„Pravda je také to, že jsme strávili opravdu hodně času spolu a v určitých ohledech se zacyklili, hudebně vidíme věci odlišně a nepřišli jsme na to, jak se z těch našich kruhů vymotat. Někteří z vás nám po O2 areně říkali, že jsme hráli, jakoby to bylo naposledy. A pravda je, že ono to v aktuální sestavě skutečně skoro naposledy bylo,“ napsal Michal Malátný v prohlášení.

Nutno ale dodat, že to není poprvé, co tahle kapela dělá jisté personální změny. Chinaski začínali v roce 1987 ještě pod názvem Starý hadry a za mikrofonem stál tehdy právě Malátný a Petr Rajchert. V původní sestavě byli oni dva, bubeník Pavel Grohman, který tragicky zahynul v roce 2008 a Jiří Seydler, který kapelu ale následně opustil kvůli svému zdravotnímu stavu.

Starý hadry - Sloni: 

Přestože to nyní není rozhodně stejná situace, z původní sestavy zůstal právě Malátný. Stačí si pročíst komentáře fanoušků z té doby. Někteří psali, že Chinaski už nikdy nebudou jako dřív. Opakuje se tedy vlastně to samé, co fanoušci píši nyní po nedělním prohlášení Malátného a Táborského. Chinaski nekončí a je dokonce možné, že jim změna pomůže!

Kam by se kapela v této postavě mohla ještě posouvat? V Čechách je vrcholem úspěchu vyprodat O2 arénu, což se kapele letos podařilo. Kam jít výš? Třeba budou změny v kapele cesta do záhuby, ale třeba nás „noví“ Chinaski hodně pozitivně překvapí!

CHINASKI - Potkal jsem tě po letech:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:00 středa 21. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 23
  OMG
 • 20
  LOL
 • 18
  SUPER
 • 15
  FAIL
 • 14
  WTF
 • 11
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART