Chceš se setkat s Jorgem Blancem ze seriálu Violetta? Sleduj ve čtvrtek náš Facebook!

29. listopadu 2017 20:01
Mexický idol dívek Jorge Blanco přijede v březnu do Prahy! Óčko ti ale umožní se s ním setkat už příští týden! Sleduj od 30. listopadu Facebook Óčka. Budeme soutěžit o meet and greet, které se uskuteční 6. prosince v Praze!

ČTI TAKÉ: HOLKY Z LITTLE MIX NEMYSLÍ JEN NA SEBE! DÍVCE S LEUKÉMIÍ NAHRÁLY OSOBNÍ VZKAZ!

JORGE BLANCO

Jorge Blanco se proslavil díky Disneyho seriálu Violetta. 20. března představí českým fanouškům svůj sólový debut - osobitý mix popu, funku a soulu. Vystoupí totiž v pražském klubu Roxy. Lístky na koncert seženeš zde! Rozhodně si ho nenech ujít!

Jorge začal hrát na kytaru v pěti letech. „Vždycky jsem si zpíval jen pro zábavu, ale byl jsem velmi plachý na to, abych vystoupil veřejně. Kytara byla pro mě dar. S její pomocí jsem dokázal překonat svou plachost“, vzpomíná Jorge.

Svou kariéru zahájil v roce 2007 rolí v hudební reality show High School Musical: La Selección. O několik let později dostal roli v telenovele Violetta. Během turné nazvaného Violetta - naživo při koncertech už pravidelně hrál před vyprodanými arénami po boku hvězdné kolegyně Martiny Stoessel.

„Když stojím na jevišti před tolika lidmi, cítím nevysvětlitelný nával adrenalinu“, říká Jorge, který má na sociálních sítích víc než 2,9 milionu stoupenců.

Óčko umožní deseti z vás osobní setkání s Jorgem a ještě si s sebou můžete vzít doprovod! Víc najdeš už od čtvrtka na Facebooku Óčka.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:01 čtvrtek 29. března 2018. Anketa je uzavřena.

  • 28
    LOVE
  • 15
    SUPER
  • 14
    LOL
  • 13
    WTF
  • 13
    FAIL
  • 12
    OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART