Chce přijít na jiné myšlenky? Selena vyrazila na jógu, v pondělí se projížděla s Justinem na kole!

3. listopadu 2017 10:11
Selena si zřejmě potřebuje promyslet spoustu věcí, vyrazila tak na hot jógu. Vyypadala dokonale.

ČTI TAKÉ: Zábavný kvíz! 10 otázek o Justinovi Bieberovi! jak dobře ho znáš? Otestuj se!

Selena Gomez vyrazila na jógu

Selena Gomez si zřejmě potřebuje vyčistit hlavu a přijít na jiné myšlenky. V pracovním životě se jí sice velmi daří, vydala novinku Wolves a natáčí film s Woodym Allenem, ale v tom soukromém už to tak žhavé není.

Tento týden se rozešla s The Weekendem a celý svět spekuluje o tom, zda se vrátí k Justinu Bieberovi, protože minulý týden s ním hned třikrát vyrazila ven. Spravit myšlenky se vydala na hot jógu.


V černém sportovní podprsence značky Puma a v krátkých šortkách jí to neskutečně slušelo. Sel mířila ke svému autu v západním Hollywoodu. Model doplnila bílými teniskami, náhrdelníkem a knihou o víře od Sarah Young.

Selena nevypadala moc nadšeně, to na začátku týdne kdy si vyjela s Justinem na kola vypadala mnohem šťastněji. Oproti The Weekendovi, který rozchod nese mnohem hůř, vypadá Sel mnohem veseleji. Zřejmě ji na rozchod po deseti měsících pomáhá zapomenout právě Justin.

ČTI TAKÉ: Ewa Farna v exkluzivním rozhovoru. „Dokument stříhal Kazma, fanoušci se dozví věci, které neměli šanci slyšet!“

Toronto Nights ⚡️

Příspěvek sdílený The Weeknd (@theweeknd),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:11 sobota 3. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 78
  LOVE
 • 18
  WTF
 • 16
  OMG
 • 14
  SUPER
 • 13
  FAIL
 • 11
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART